2733
2734
سلام دوستان
کمک
دست هایی که کمک می کنند ، مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند...
اووووووووووووووه چه حساس........ایشالا هیچی نمیشه عزیزم نگران نباش
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی عزیزم فقط نگران نباش چیزی نمیشه
نگرانی بدتره
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
اوووه نترس بابا استرست از اون کپکی که خوردی خیلی واسه نی نیت بدتره...
یه لقمه کاری نمیکنه که نترس .برو یه لیوان شیر بخور خیالت راحت شه...
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2740
اشکال نداره
خودت ناراحت نکن
تو فکر کردی غذاهای کارخونه ای که می خوری همشون سالم هستن
مث رب اونقدر بهش مواد نگه دارنده میزنن بیچاره گوجه جرعت نمیکنه کپک بزنه خودمواد نگه دارنده میدونی چقدر برای بدن بده
یا مثلا روغن مایع تخم آفتابگردان که همه جا هست و استفاده میکنیم چه طوری یه لیتر سه تومن آخه با عقل جور در میاد تخمه آفتاب گردان خام میگیم خیلی ارزون کیلویی چهار تو بازار هر چهار کیلو یک کیلو روغفن میشه 16 تومن چه طوری کیلویی سه تومن
یه لقمه هیچیت نمیشه نترس
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
شما فکردی چی مامان دخملی ؟
همینا رو میخوریم که همه صد جور مریضی داریم
ببین مادر بزرگامون چه سالم زندگی می کردن و تو پیری می مردن الان یارو زیاد زیاد عمر کنه 50
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2706