2733
2739

ببخشید میشه ازشون بپرسید درسی کار و فناوری رو معلم چی باهاشون کار میکرد اگر معلم کار و فناوری هم داریم لطفا از برنامه ها و کارهاشون برام بگن

پیج خوشمزه من @angel__dessert

فرزندتون میرن ششم؟

پسرم میره ششم. امروز کتاب گرفتم. کتاب کار و فناوری و یکیهم فکر کنم هوش چی چی بود دیدم. فناوری فکر کنم همون حرفه و فن خودمون باشه

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم میخوام برم کلاس نهم . کار و فناوری در کل خیلی من دوست دارم معمولا چیزهای هنری درست میکنیم یا کار با کامپیوتر رو به ما یاد میدن و کلا گلدوزی و کارای نمدی و اینا هاست معمولا

2742

کار و فن آوری به نوعی همون حرفه و فن به روز شده زمان ما هست، یه پروژه فعالیت محوری هم زمان حضوری به دانش آموز میدن مثلا تایپ و یا تحقیق درباره موضوع خاص

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740
من خودم میخوام برم کلاس نهم . کار و فناوری در کل خیلی من دوست دارم معمولا چیزهای هنری درست میکنیم یا ...

غیر حضوری هم بودید همینطور بود ؟

چطور براتون توضیح میذاشت ؟ ویس با تصویر از خودش ؟

فرزندتون میرن ششم؟ پسرم میره ششم. امروز کتاب گرفتم. کتاب کار و فناوری و یکیهم فکر کنم هوش چی چی بود ...

خودم معلم هستم میخام از تجربیات دیگران هم استفاده کنم

غیر حضوری هم بودید همینطور بود ؟ چطور براتون توضیح میذاشت ؟ ویس با تصویر از خودش ؟

اره یه چند جلسه مجازی بود مثلا یه الگو میفرستاد میگفت شکل این بدوزین برام بفرستین. یه بار عکس یه دختر کارتونی رو فرستاد که تو فنجون بود . میگفت مثلا موهاش رو زنجیری بدوزین ، فنجون رو دندون موشی، صورتش کوک ساده و... اینجوری

2706