2733
2734

داداشم انجام داد همین امروز همش داره راه میره خودش لعنت میکنه چشماش نمیتونه باز کنه خیلی سوزش درد داره 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم می خواستم حال اون دیدم کمی استرس گرفتم کمی پشیمون شدم  اون نه می خوابه نه میشنیه با چشم بسته راه میره اینم بگم کوچیک نیست ۲۶ /۲۷سالشه 😐

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2731

سلام عزیزم.من سال95 انجام دادن.قبلش که سختی نداره.ولی تا 3.4روز دیدم تار بود بعدش خوب شد خود بخود.بدون درد که نمیشه.انگار خرده شیشه تو چشات ریختن تا 3روز.بعدش خوب و راحت میشی.اگه شرایطش داری حتما انجام بده پشیمون نمیشی

داداشم انجام داد همین امروز همش داره راه میره خودش لعنت میکنه چشماش نمیتونه باز کنه خیلی سوزش درد دا ...

مثل اینکه برای هر کس فرق میکنه. شاید به دستگاه هم ربط داشته باشه.