2733
2739
عنوان

کسی با نوزاد دوماه سفر حج رفته

1151 بازدید | 12 پست
سلام مامانا میخواستم بدونم کسی با نوزاد دوماهه سفر حج رفته یا نه؟

یا کلا با نوزاد زیر یک سال اگه همچین تجربه ای دارین ممنون میشم منو راهنمایی کنین
من همچین تجربه ای ندارم ولی فکر میکنم خیییییلی سخت باشه.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
من بچه 1سال و نیمه دارم مکمو گذاشتم برای3سال دیگه یکبار مجرد که بودم رفتم حج اعمال داره خیلی سخته دیگه چه برسه با بچه2ماه وای
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر با مادری مادر شوهری برین, میتونه یکی بگیره یکی انجام بده اعمال رو به نوبت
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2731
2740
سلامت باشین هنوز نی نی دنیا نیومده هفته اول فروردین دنیا میاد

ماماننم دلش برا مکه پر میکشه میخواد هر چه زودتر بره گفت حدود 2 ماهگی تحقیق کنیم میشه بریم بعد اگه بشه تا شهریور یا مهر قانعش کنم صبر کنیم خوب میشه وگرنه من فکر نکنم برم