2733
2734

دوستان سلام من شهرستانم چند ماهی میشه درگیر اگزمام نوک انگشتای دستم خارش و ترک و خشکی شدید گرفته و خون میفته و پوست میندازه😢😢😢خیلی در عذابم 

با این شرایط و کرونا میخوام زود به نتیجه برسم و بهترین کلینیک برم نتیجه بگیرم

خب بچی حساسیت داری؟ازش دوری کن زود تر نتیجه میگیری؟

من به مایع ظرفشویی حساسیت داشتم دستام همه خشک و دون دون شده بود چون سرکار داشتم باهاش دیگه دست نزدم خوب شد

دیستون مه چم خمارا😍سیاهی جته چمانا🤤گردیتم به نکابا👑برتا همه دلارا🥰یادان تی منا جور کو🤤چرسی و شرابیه🥂گپ کن تو گومن شیدا🥺بوتون من موالیه💔زندا وتیا سوهتون😙با خاطرا تی سبنا✌🏻اینکه ستم گومن نکورته بوتگون من حیران😔هر شب من ارسره تون🙂شیدا من پا تبه تون🤕گوآیی غم و دردانا♡زندا وتی من سوهتون🤩دل صاف بوانتن تگالان🤍سهراب زاهدانیه💚دردان دله مه بازن در زندگانیه🙃سوهتون وتی رویاوا😪بیا بر وتی خیالان😓پروشته همه دلارا😥ما چویه دا بربادان😢وافا گو کس مکن تو♥کس تا ترا وفا نه😊بره تی جوانیه تا😒کس تا ترا پروا نه😏تمام زندگیمه✨بر باد خاطراتن🙂💔جوانی هم مه سوهتا چون مایدا تباهن🖤دل صاف بوان گو دردان🙃ممادره تی ارسان�سوهته وتی دلارا🌠پاظالمن دوستا💔یادان تی منا جور کو🤤چرسی و شرابیه🥂گپ کن تو گومن شیدا🥺بوتون من موالیه😪تمام گو شاعری مه😊گو درد و تی غمانا😢بیا تو مکن سزائی یادانه تا وتیا😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کمک کنید رفقا من تهران نمیتونم زیاد بمونم یه آدرس و دکتر خوب بگید لطفا

من یه طب سنتی حاذق میشناسم که مطل ندارن ولی عطاری دارن و سه نسل اینا پست هم کار طب سنتی انجام میدن و خودم مشکل گوارشمو که به خاطرش ۱۲ سال اسیر دکترا بودم با ایشون و به لطف خدا درمون کردم و چند نفرم فرستادم پیششون راضی بودن. اگر مایل بودین برین پیششون. شهرری. میدان شهرری. داخل بازار حرم که میشین. دست راست یه عطاری هست به نام بشیری. خواستین مراجعه کنین مشکلتونو بگین. یه پاکسازی کلمل کبد و خون و... بگیرین و مشکلتون حله انشاءالله. این چیزا تا منشاءش درمان نشه فقط مسکن مقطعی از دکترا میگیره آدم.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2738