2733
2734
عنوان

آرایشگاه گیوا - شهرک غرب

23667 بازدید | 27 پست
سلام بچه ها کسی آرایشگاه گیوا تو شهرک غرب رو می شناسه
دیروز که 2 تا عروس داشت
امروز 3 تا عروس داشت
فردا 5 تا داره (پنجشنبه 18/12/90) هر کی می خواد بره

امروز رفتم آلبومش رو دیدم دو تا آلبوم داشت یه دونه سبک قدیمی تر و یه دونه جدید تر و لایت بود
عروسای لایتش رو خیلی دوست داشتم خیلی چشمارو قشنگ حالت داده بود و خوشم اومد
عروس برنزشم خوب بودWink
سه تا عروس زندش رو دیدم چشما و رژ لب خیلی عالی بود کلا معلوم بود موادش خوبه فقط یکیشون پوستش خوب نبود که همچنان جوشاش معلوم بود
نظرتون چیه عروس ازش دیدید؟
من ندیدم
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من واسه میک آپ و شینیون مو رفتم گیوا .بهم گفتن 2تا پکیج دارن عروس کارشون 80-120 و ویزه250
و معمولی 70. من وسواس داشتم.عقد خواهرم بود و می خواستم خوب باشم.فیش گرفتم واسه عروس کارشون 120 تومنی که میگفتن خیلی کارش درسته(سارا).رفتم که فیشو به سارا بدم بهش گفتم می خوام آرایشم ملایم باشه و طبیعی و رو پوستم بشینه .سارا در حالی که پوزخند میزد به دستیارش گفت:بیا!هنوز نیومده امر ونهی میکنه.(این از برخوردشون)
خلاصه چشمتون روز بد نبینه.درستم کردن.تمام کرم پودر رو صورتم ماسیده بود و با اینکه آرایش ملایم میخواستم صورتمو با سایه ی مشکی و سنگین پر کرده بودن.بهشون گفتم ناراضی ام ولی همه شون گفتن خیلی خوبه کهههههههههههه.خود سارا هم گفت خودت پوستت خرابه.در صورتی که من پوستم صاف صافه و یه دونه جوش یا لک هم نداره.من با گریه برگشتم خونه و خودم آرایش کردم.گول آلبومشونو نخورید همش فوتوشاپه.
سلام بچه ها ..سالن گیوا کارش عالیییییییییییییه اصلا نگران نباشید من عروس چند وقت دیگه سارا جونم و بالغ بر 7 8 تا از عروسای سارا جون و دیدم خیلی کار عروساش حرفه ای شنییون کاراشونم خیلی با سلیقه کار می کنند .وخیلی ها مثل خانم بیتا بیتا میخواند سالن گیوا رو بکوبونند حالا چراااااااا....خدا می دونه...عروسای گیوا من برای عروسیم بالغ بر20 تا ارایشگاه های بنام رفتم و عروسا شون و از نزدیک دیدم تا به گیوا رضایت دادم..
من سه بار رفتم گیوا، یبار برای شنیون، با لیلا، تو اینترنت تعریفشو دیده بودم، جالب بود خودشم دقیقا همین حرفایی که تو نت راجع بهش نوشته بودو میگفت اینه که احساس کردم شاید، شاید، خودش میاد اینجا نظر میده، چوو میگفت تو اینترنتو ندیدم، ولی دقیقا همون جمله هارو میگفت، خیلی عجله داشت میخواست زودتر بره برای همین موهامو ماستمالی کرد، بد درست نکرد ولی خوبم نبود، حاذا شاید چون عجله داشت اینجوری بود نمیدونم، یبار برای ابرو رفت که خیلی دختره بی ادب و بیشعوری بود متاسفانه اسمشو یادم نیست، یبار برای کوتاهی مو، که اونم راضی نبود، گیوا چندتا آرایشگر داره باید بدونی کدوم کارش خوبه که متاسفانه من نمیدونستم، این سه باری که من رفتم کارش نسبت به هزینه ای که کردم نمی ارزید، ولی یه آرایشگرش بود میترا، خیلی براشینگش خوب بود، من منتظر بودم نوبتم شه کارای اینه میدیدم خووب بود واقعا، یبارم رفتم مش بپرسم، موهای خودم قهوه ای تیرست، آرایشگرش اسمش سارا بود، گفت میشه هشتصد تازه این رنگی که میخوای نمیشه زرد میشه، با اینکه میخواستم رنگو رو موهای طبیعیم دربیاره ولی گفت نمیشه کلیم مسخرم کرد، منم گفتم نمیشه هشتصد تومن بدم آخرشم موهام زرد شه !!!.. درکل کارشون بد نیست ولی عالیم نیست، کارکنانشم یجورین، جز لیلا اون دو سه تای دیگه بی ادب بودن، کلا یجوری لاط بودن، عکساشونم دیدم فتو شاپش زیاد بود فیلم عروساشم تو اینستا دیدم خیلی پر رنگ و تیرست، باز سلیقه ایه ولی اگه آدم بخواد برا آرایش عروس بره حتما بره خود کارشونو ببینه بهتره، من ندیدم
گیوا به نسبت هزینه ای که میدی کار خاصی دریافت نمیکنی، خیلی قیمت همه چیزش الکی زیاده، شینیون حتی یه کار ساده ١٥٠ تومن، رنگ موی معمولی واسه موهای تا روی شونه ١٥٠ تومن، میکاپ معمولی ٢٠٠ و ٣٠٠. الانم که بهترین شینیونکارشون که لیلا بود خیلی وقته رفته.
2706