2733
2739
عنوان

احتمال بارداری و دندانپزشکی

889 بازدید | 6 پست
سلام بچه ها....من این ماه یک رابطه مشکوک داشتم ک قصد کردیم اگه نی نی باشه نگهش داریم من یه پسر 6ساله هم دارم الان چند روز مونده ب پری 23 هستش....من امروز رفتم دندون پزشکی و عکس گرفت وعصب کشی و .....سوال اولم اینه اگه باردارباشم ضرری نداره که؟؟؟؟؟سوال دومم از خون کی نشون میده ؟؟؟دارم از استرس میمیرم...ممتونم از همتون
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من جایی خوندم که اثر داشتن داروهای دندونپزشکی هنوز اثبات نشده . اما یه عده ای میگن در موارد نادر ممکنه اثراتی داشته باشه اونم نه روی سلامتی بچه دور از جون اگه بخواد اتفاقی بیوفته ممکنه باعث بشه جنین نمونه . اما در کل من از دکتر پرسیدم گفت در سه ماهه دوم که جنین جاش اکی شده بدون هیچ ریسکی میشه رفت دندونپزشکی.اما در همون سه ماهه اول هم اگر به دکترت بگی از بی حسی دیگه ای برات استفاده میکنه. کلا آروم باش. هیچ چیز مثل آرامش کارساز نیست.انقدا بودن نمیدونستن باردارن و دندونپزشکی رفتن و الحمدالله بچه هاشونم سرومورو سالمن