2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من پازلم 1500 تکه بود 2 هفته ای تموم کردم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
سم جان چقدر پازلت خوشگله از کجا گرفتی اش اگه فضولی نباشه چند؟ چون منم می خوام یکی دیگه بگیرم ..
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2738
آفرین به سمانه جون . من تنبل بودم . هم سرکار بودم و هم اینکه وقتی شوهرم ماموریت بود خونه مامانم بودم و پازل تو خونه خودم برای همین خیلی طول کشید. من عاشق پازلم . نمی دونم با این پسر 3 ماهه می تونم یکی دیگه بگیرم یا نه .
مرسی سم جون ... آفرین سمانه جون خیلی سرعتت خوب بوده... منم عاشقققققققق پازلم حیف که وقتش رو ندارم
بچه ها شما روی مقوا می چینید بعد می چسبونید یا نه؟؟؟ چطوری؟
من روی میز می چینم و بعد زیرش مقوای بزرگ رد می کنم و یک مقوای دیگه می زارم روش و برمیگردونم و پشت پازل رو با کاردک پلاستیکی چسب مایع می زنم البته زیاد نه و وقتی خشک شد یکپارچه می شه و می دم برا قاب.
2706