2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من الارو هم گرفتم عالیه اما پوشش سانسس خیلی بیشتر از الارو هس . بعد از سانسنس حاضرم الارو بگیرم. فقط اینم یادت باشه اگه الارو گرفتی روشن نگیری بژ معمولیش خوبه بژ روشنش مث مرطوب کنندس و خوب نیس
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
2740
کرم پودر هم خاستی بگیری دبورا بگیر مات شماره دو . البته اگه روشن میخای یک بگیر . دبورا بیست و چهارساعتش بی نظیره . اگه روش یه پنکیک عالی بزنی دیگه مجلس رفتی به هیج وجه نیاز به تنظیم مجدد آرایش نداری و فیکسه چندین ساعت حتی تو گرمترین شرایط
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
بیودرما عالیه هم ضدآفتابه هم کرم پودر خیلى هم بصرفه است,به اندازه ى روى ناخن ازش وردارى کل صورتت رو میتونى باهاش کرم بزنى. البته من با مرطوب کننده میزنم. 50 تومن قیمتشه. ساخت فرانسه است. مارکش BIODERMA با spf= 100
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
خواهرم الارو گرفته,اونم خوبه ولى spf50 هستش و 37 تومنه قیمتش
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
2706