2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لینکشو ندارم اما فیلتر شکن سایفون حرف نداره فقط یادت باشه نصب کردی تنظیماتشو برسی کنی که اگه روشنش کردی عکس هم فیلتر شکن بیاد هم یه کلید. مال من یه مدت خراب بود کلیدش نمیومد هیج صفحه ای رو باز نمیکرد امروز داداشم درستش کرد
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
2731
درود بر شما سرکار خانم ستوده با بنده در ارتباط باشین. اتصال با سرعت بالا بدون قطعی با آیپی ثابت از نیوجرسی امریکا. ماهانه و سالانه موفق باشید
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 
سلام قیمتی نداره. البته قابل شما رو هم نداره. اگه رایگان می خواین باید از سایفون و .. استفاده کنید. موفق باشید
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م