2733
2739
بیاید بگید چطور از داروهای گیاهی استفاده کردید یا میکنید هم واسه خودتون هم واسه شوشو آیا جواب داده به بدنتون یا نه؟ از چه راهکار گیاهی استفاده کردید؟ بعدش تو صفحه اول اونایی که از راهکارشون نتیجه گرفتن و یا خواهند گرفت ایشاله اسمشونو میذاریم تا بقیه هم ببینن و بکار ببندند تا ایشاله گره از کار یه نفرم باز بشه در حقتون دعا میکنن پس بسم الله گل بانو...........24ساله.............دوسال اقدام............خدارو شکر باردار شده(صدهزار مرتبه شکر)............پیاز درمانی کرده(ماه اول جواب گرفته) البته جوشونده انجیر و هویج هم خورده یاسی.........29ساله.............1ماه اقدام.............آخرین پری 24مرداد .........خدا رو شکر بی بی و آز مثبت شده(صدهزار مرتبه شکر)............شوشو عرق کاسنی خورده اللهم صل الا محمد و آل محمد سالیس.............29ساله..............اولین اقدام(مهر)............تاریخ پری 8مهر سیما...............27ساله...............اولین اقدام(مهر)............تاریخ پری؟ ملودی..............21ساله...............2ماه اقدام..................تاریخ پری ۴آبان فاطی ماشی....؟ ساله...............اولین اقدام(مهر)............تاریخ پری؟ گل یخ.............؟ ساله...... 6ماه اقدام...................تاریخ پری احتمالا 1 آبان............این ماه میخواد پیاز درمانی کنه آوا..................؟ ساله...............1ماه اقدام....................تاریخ پری؟.......چند روز پیاز درمانی کرده قطع کرده به شوشو عرق کاسنی میده صبا................31 ساله..............اولین اقدام(آذر)..............تاریخ پری28 مهر یاسی............32ساله..............جند ماه اقدام................تاریخ پری30مهر.........شوشو با یه دوره خرنوب اسپرم قوی داشته خودش هم پیاز درمانی رو میخواد شروع کنه فری...............26ساله................3ماه ماه اقدام................تاریخ پری13مهر حلوا میتی رو خورده و قطره ویتاگنوس خودش و شوشو حجامت کردن دختر آبان........29ساله..............7ماه اقدام....................تاریخ پری 1آبان مامی...........31ساله...............3ماه اقدام...................تاریخ پری 15مهر..........حلوای میتی میخوره+عسل و دارچین بانوی دی(فریبا)…۲۳ساله.......۲ماه اقدام....................تاریخ پری ۲۷مهر...........پیاز درمانی رو شروع کرده سودا............30ساله............13ماه اقدام.................تاریخ پری3آبان........شوشو خرنوب استفاده میکنه آرینا..............31ساله..........3ماه اقدام...................تاریخ پری 13 آبان جیک جیک......28ساله..............3ماه اقدام................تاریخ پری 1آبان..........میخوام پیاز درمانی کنم و حلوای میتی رو بدرستم بخورم
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم 28 سالمه ماه 3 اقدامم هستش دیروز هم پری شدم
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
2731
سلام سالیس خوش اومدی بله اول از همه توکل به خدا من هم فقط تو این 3ماه فولیک اسید خوردم تا حالا خودمو به قرص و دارو نبستم اقدامام هم جدی و مرتب بوده ولی نمیدونم چرا نشد
حتما سالیس خیلی خوشم میاد با آدمای پرانرژی مثل تو هم صحبت میشم اولین بارداریته؟
میشه نگران نباش من 1 ماهه تو این سایتم هر کی یه چیزی میگه تصمیم گرفتم بی خیال باشم خدا خودش بهتر میدونه اقدام میکنم به امید خدا ماه دیگه این موقع نی نی ت ودلمه
2740
دقیقا منم از وقتی تو این سایت میچرخم از تو چه پنهون یه کم استرسی شدم اما به امید خدا میخوام تو این تایپیک با بچه های پرانرژی آشنا شم ایشاله که دستم خوب باشه همه به زودی مامان بشن
هورااااااااااااااااااااااا آئین کوچولو ایشاله ماه دیگه میاد تو دل مامانیش آمییییییییییییین
هدفم از ایم تایپیک اینه که بدنمومن رو با داروهای گیاهی تقویت و آماده کنیم تا نی نی 9ماه بدون دغدغه بچسبه بهمون وگرنه توکل به خدا هروقت خودش صلاح بدونه یه تپلی بهمون میده
2706