2737
2734
جنسیت بچه تو کدوم هفته مشخص میشه
تنهام ..... ولی خدارو دارم.....خدایا دخیل می بندم... نه اینکه گره بگشایی... می بندم که رهایم نکنی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
به جایی که میری سونو و دقت دستگاهاشون بستگی داره من غربالگریمو تو نسل امید انجام دادم دستگاهای سونوشون خیلی با کیفیته البته یه خانوم دکتری هم توی بیمارستان مهر هستش که اسمشونو فراموش کردم میگن ایشون هم تو هفته 12 اغلب درست میگه
یه بار واسه سالم بودنش تو هفته ١٢ سونو رفتم میگن ضرر داره زیاد بری حالا میخوام مطمئن بشم که اگه جنسیت مشخص بشه برم و یا نگهش دارم واسه ماه بعد
تنهام ..... ولی خدارو دارم.....خدایا دخیل می بندم... نه اینکه گره بگشایی... می بندم که رهایم نکنی.....
من الان تبریزم اما از فردا جای دیگه ای هستم چون به دکترای تبریز ایمان دارم میخواستم امروز برم سونو
2706