2737
2734
قرص چربی می خوره اما فقط رو کلسترول تاثیر داشته و کلسترلش را پایین آورده

اما تری گلیسیرید ش 2 برابر بالا است

تجربه ای در این زمینه دارید ؟؟
اب شوید تازه رو بگیر
بعد بعداز هر وعده غذای گرم یک کاسه کوچک ماست با 2 قاشق اب شوید قاطی کن و بده بخوره
البته خیلی تلخه باید حتما همراه ماست خورده بشه
بعداز 10 روز حتما بره ازمایش بده چون خیلی میاره پایین
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خب اگه دیابتیک نیستن و تری گلیسریدشون هم ارثی نیست.... بهترین راهکار پیاده روی طولانی مدته... روزی نیم ساعت پیاده روی اصولی میتونه تری گلیسرید رو 30 تا 40 واحذ پایین بیاره
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2740
البته اگه پزشک دارو هم تجویز کرده ، حتما مصرف کنن... ولی پیاده روی خیلی موثره
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
عزیز روی هر دو تاثیر میزاره
البته بایدحتما ازمایش داد
دور بر من هر کسی امتحان کرده تاثیر مثبت بوده
ولی حتما باید بعداز 10 روز کنترل بشه چون روی بعضی ها خیلی تاثیر میزاره و زیاد پایین میاره
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
شوید رو باید با چوبش پاک کرد و خوب شست
بعد داخل اب میوه گیری بریز و ابش رو بگیر
ولی یک استکان بیشتر نباشه
چون هر 3 روز باید تازه گرفته بشه زود خراب میشه
2706