2733
2734
عنوان

دوستان گل شیرازی چند لحظه بیاین

211 بازدید | 12 پست
دوستان میخوام یه ساعت شیک بخرم ازین مدلای صفحه بزرگ که کمی حالت رسمی هم داشته باشه ولی در عین حال اسپرتم باشه کجا برم بخرم؟
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
عزیزم ستاره توی عفیف آباد طبقه همکف همین که وارد شدی برو سمت راست ساعتهای فوق العاده شیکی داره اگه میخوای هزینه کنی چیزای خیلی شیکی داره
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
یه دونه برکت قیمتا چه حدوده من اصلا دستم نیست قیمتا الان چهارساله ساعت نخریدم
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها جای دیگه میشناسییییییین ستاره یه کم دوره بهم فکر کنم قیمتاشم بالا باشه نمیدونم
2728
2740
مانلی جون طبعا اصلش بهتره اما بستگی به قیمتشم داره باید بودجمم برسه
په همشهریا کجایینننننننن بیاییید بیایییید