2733
2734
عنوان

دیابت.کمکم میبکنید....

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 39 پست
گل باید ببینی توی شهر خودتون کی هست پزشک طب سنتی من تهران به دکتر روازاده مراجعه کردم دکتر خیراندیش و دکتر کرد افشار هم جزو پزشک های طب سنتی خیلی حاذق هستن. نمی دونم شما کدوم شهر هستی . می تونی مثلا توی همین نی نی سایت تاپیک بزنی که پزشک طب سنتی معتبر توی شهرتون بهت معرفی کنن
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامان پاشا منظورت اینه که دکتر اشرف چون مریض باردار داره نمی تونه به شما زود نوبت بده؟ خوب دکترای دیگه هم هستن. من خودم دکتر روازاده می رم .نوبت گرفتن برای خودشون خیلی سخته .فقط 2 روز توهفته هستن اما روزای دیگه پزشکای دیگه ای هستن که مورد تایید ایشون هستن .برای مراجعه به اونها یک هفته ای نوبت می دن. حالا شاید دکتر اشرف یا دکترهای دیگه هم این طوری باشن. یا به سایت های این دکترها مراجعه کن. توی سایت هاشون هم سوالات زیادی رو جواب دادن.شاید جوابتو پیداکنی به هرحال عزیزم می دونم خیلی ناراحتی و حق هم داری.گفتم که منم 2 سال توی این وضعیت بودم اما به خدا توکل کن و محکم باش. حتی برای این افسردگیت هم طب سنتی بهت درمان می ده. من تغذیه ام رو هم اصلاح کردم و الان شاداب تر و سرحال تر هم هستم
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
2740