2737
2739
عنوان

بچه ام را تازه از شیر گرفتم دیگه سینه برام نمونده چه کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو بگو که تازه شکل سینه ادمیزاد شده دوباره میخوام نینی بیارم میترسم ایندفعه. درست نششششششششششه
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2731
خاله بهار جون اصلا نگران نباش برمیگرده از اولشم خوجل تر میشه وزنتو یه کوچولو بالا ببر من از این تاپ کوتاه ها که کاپ نداره خریدم از ادیداس وسعی کن سوتین ابری استفاده نکنی چون باعث کوچکتر شدن سینه میشه ماساژ خیلی تاثیر داره وورزش سینه اینارو انجام بده درست میشه
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
منم خیلی ناراحتم دو ماهه پسرمو از شیر گرفتم.شده شکل پیرزنا.اون موقع تو خونه تاپ میپوشیدم بدون سوتین حالا باید حتما سوتینم سفت باشه.استخر که میرم هی میره پایین مایوم.کاش درست بشه.جلو شوهرم خجالت میکشم.
خانما تورو خدا راهنماییم کنین چطور دخترم رواز شیر بگیرم. حاضر نیست شیر پاستوریزه بخوره شیشه شیرم نمیگیره اصلاً
نه خیال می گویم نه گزاف ، تو نیمه گمشده من نیستی !!! تو تمام منی.... عشقم همسرم ....نفسم دخترم....
2740
پری کوچولو نگران نباش دختر من وحشتناک وابسته بود و شیشه و شیر هم نمیخورد. باید کم کم وابستگیش را کم کنی. از شیرهای پاکتی کوچک با نی استفاده کن که به شوق شکل و عکسش تمایل پیدا کنه. طول روز شیشه را بهش بده حتی اگه یه مک بزنه خوبه. من الان که دخترم را از شیر گرفتم نصف شب که بیدار میشه شیشه شیر نمیخوره میگه شربت بده. منم براش نبات داغ درست میکنم میدم میخوره. شیر را بین روز بهش میدم.
دوستان برای ازشیر گرفتن کارایی که خودم انجام دادم را میگم امیدوارم به دردتون بخوره. برای منم از شیر گرفتن دخترم مث کوه کندن بود، دختر من فقطططط زیر سینه میخوابید اگه از خستگی در حال بیهوشی بود بازم انقدر گریه میکرد تا شیرم را بخوره و بخوابه