2733
2734
به نظر شما وقتی یک فرد آرام و مودب، به راحتی عصبانی می شود و موضوعاتی که از نظر بقیه قابل گذشت هستند برای او آنقدر بزرگ می شوند که او را به شدت ناراحت و عصبانی می کنند و او عفت کلام خود را از دست می دهد و کلمات رکیک بر زبان می آورد این یک اختلال روانی نیست؟ شما روانپزشک خوب سراغ دارید؟
اگر فردی همانطور که شما می گویید به راحتی عصبانی می شود و مسائل برایش خیلی بزرگ می شوند پس این فرد به نظر من "آرام و مودب " نیست بلکه آستانه پرخاشگری بالایی دارد. اگر این موضوع خیلی تکرار می شود به یک متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید فرقی نمی کند چه کسی باشد
معمولا دارو و رفتار درمانی خیلی موثر است البته به شرطی که خود شخص مشکلش را قبول داشته باشد و همکاری کند.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

نازی جون آره این موضوع خیلی تکرار می شه.مخصوصاً اگه خسته باشه.مسائلی که من براحتی ازش میگذرم و شایدفقط با تذکر دادن اون اشتباه به طرف آروم میشم برای اون اونقدر مهم هستندکه عصبانی میشه وکنترل کلامش رو از دست می ده.جالبه که درلحظه اول اونقدر عصبانی نیست.5 دقیقه بعد اوضاعش خیلی بدتر میشه و عفت کلام پر!!! من سکوت میکنم ولی انگارتو ذهن اون بلوایی به پاست.این قدر روموضوع فکرمیکنه که کنترلش رو از دستمی ده و بی احترامی میکنه.مثلاً دیشب.من دیدم آب سماور کم آب ریختم توش اون سر نماز بود بعد از نماز با ناراحتی گفت هر بار من می خوام چای بخورم تو آب می ریزی من گفتم:اِ ...نمیدونستم.حالا داشتم براش پرتقال پوست میکندم.گفت:هردفعه میگه اِ...نمیدونستم.گذشت.آب جوش اومدبراش چای ریختم.پرتقال بردم که با هم بخوریم. رفت برای خودش چای ریخت و گفت که .... ایناروبردار ببر..... گندزدی به چای ومیوه .... بعد فحش که میدم ناراحت هم می شی!!!فکر کن من چه حالی داشتم که از هیچی چی درست شده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
سلامم

منم همین مشکل رو با شوشو دارم زود از کوره درمیره سرمسائل که اصلا ارزش حرص خوردن نداره بعدشم پشیمونه

ولی چه فایده اعصاب منو خودش روخوردکرده
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2740