2737
2734
عنوان

سبد غذایی کودک

1104 بازدید | 12 پست
سلام
دوتاسوال داشتم..ممنون میشم جواب بدین
1-چه موادی واجبه که هر روز در سبد غذایی کودک باشه ومقدارش؟؟چون آدم عذاب وجدان میگیره که ممکنه همه موادی که لازمه به بچم نداده باشم
2- وقتی کودکی نه ماست میخوره..نه زرده ونه آبمیوه واگرهم بخوره(باعرض معذرت)استفراغ گلاب به رویی میکنه..آیا باید بزور بهش داد..شوهرم میگه حالا اگه زرده نخورن مگه چی میشه؟واقعا مگه چی میشه؟؟
سلام دوست عزیز

اگه زرده نمی خوره بصورت کوکو یا املت بده البته اگه یکساله شده .ماستو بصورت دوغ بهش بده. اگه می خوره میوه

بصورت سالم بهش بده وبذر خودش بخوره. زرده تخم مرغ قاطی سوپ یا غذای دیگه هم می تونی بهش بدی.

پوره هویج با سیب زمینی یا هرکدوم خالی پوره نخود سبز-عدس بااضافه کره هم می تونی بهش بدهی فرنی باضافه

خرما یا سیب یا گلابی- هرکدوم طعم مختلفی به فرنی می ده .حریره بادام-حلوا - عدسی....توی برنجشم گوشت-

بلدرچین-سبزی (جعفری-گشنیز)....بااضاه سوپ-ماکارونی000

کلا" تنوع بده تا راحتتر بخوره.
سلام. دختر من هم اولها اصلاً زرده نمیخورد و وقتی هم که به زور بهش میدادم عق میزد. من زرده رو با سرلاک قاطی میکنم یعنی زرده تخم مرغ رو رنده ریز میکنم و بعدش هم توش سرلاک و آب جوشیده میریزم این طوری میخوره اولها یک کمی هم موز قاطیش میکردم ولی بعدها موز رو به تدریج قطع کردم. ماست رو هم اولها نمیخورد من براش ماست میوه ای درست میکردم هر روز یک میوه رو که میتونست بخوره براش توی ماستش به صورت پوره شده میریختم. خیلی دوست داشت کم کم از حجم میوه توی ماستش کم کردم تا اینکه الان دیگه ماست رو همین طوری میخوره و دوست هم داره.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من زرده رو با کره قاطی میکنم دوست داره گاهی هم زرده با خامه قاطی میکنم که عاشقشه تو هم امتحان کن
اگه نخوردن تو سوپ رنده کن متوجه نمیشن اینجوری خورده هم میشه
راستی میتونی کدو رو یه کم تفت بدی گوجه بریزی توش زرده رو بشکنی توش مثل املت بدی نوش جان کنن نی نی من که عاشق این املته...
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...