2733
2734
یکساله که تو اقدام هستم دلم نی نی میخواد اونهم نه یکی نه دوتا بلکه سه تا چون خودم تک و تنها بزرگ شدم همیشه تو ارزوهام دلم بچه زیاد میخواست حالا بعد از یک سال که تمام ازمایشها را انجام دادم دکتر گفت سالمی همسرت ازمایش بده حالا معلوم شده همسرم بدنش اصلا اسپرم نمیسازه و هیچوقت بچه دار نمیشه
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
از طرفی همسرم میگه میریم از پرورش گاه بچه میاریم ولی من نمیتونم دوستم میگه طلاق بگیر با یکی دیگه ازدواج کن ولی عاشقانه شوهرمو دوست دارم و زندگیمون عالی هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از طرفی همسرم قبول نمیکنه از بانک اسپرم استفاده کنیم میگه نمیدونم نطفه چه جور ادمی هست ذاتش چی بوده خودش ادم خوش ذاتیه به قول شوهر دوستم همیشه میگه اریانا خانوم همسرتون واقعا مرد شریف و خوش ذاتی هست
2731
وایی نه طلاق چرا فک کن مشکل اگه از خودت بود چقد دلت میشکست خوب این مخبتی که تو دلت هس میتونی برا یه بچه دیگه بزاری و بزرگ کنی مطمئن باش که اگه بچه بیاری و بزرگ منی هیچ فرقی برات نمیکنه انگار بدنیا آوردیش عزیزم
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
2740
خودم هم دنبال طلاق نیستم همسرم را خیلی دوست دارم واقعا با هم خوشیم ولی حکمت خدا را توش موندم اغزل جون هستی جون من هم همینو میگم اما شوهرم زیر بار نمیره نمیدونم چرا
از خدا بخاه کمکت کنه...... شاید بچه ای به دلت بشینه
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
امروز صبخ یک فکری به سرم زد گفتم با شما مشورت کنم دوستان به همسرم بگم از اسپرم پدرش نطفه بگیرن تو رحم من تزریق کنن ؟ به نظرتون حرف بدی نیست ؟
به نظر من اگه یه بچه ای که الان از نعمت پدر و مادر محرومه بیارید هم خیرشو این دنیا هم اون دنیا میبینی عزیزم تا بری اسپرم اهدایی بگیری و شوهرت همیشه حس کنه که این بچه فقط مال توئه الان خیلی ها رو شنیدم که یه بچه دارن ولی دومی رو میرن از پرورشگاه بر میدارن با اینکه قدرت باروری دارن
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
2706