2733
2734
عنوان

پدر که باشی

1531 بازدید | 87 پست
IMG4UP

پدر که باشی !!!
با تمام سختی ها و مشقت های روزگار،با دیدن غم فرزندت
می گویی : "نگران نباش ، درست میشود. خیالت تخت ، مــــــــــن پشتت هستم "
پدر که باشی ؛
سردت می شود و کت بر شانه ی پسر می اندازی.
چهره ات خشن می شود و دلت دریایی....آرام نمی گیری تا تکه نانی نیاوری
پدر که باشی ؛
عصا می خواهی ولی نمی گویی.
هرروز، خم تر از دیروز، جلوی آینه تمرین محکم ایستادن می کنی
پدر که باشی ؛
در کتابی جایی نداری و هیچ چیز زیر پایت نیست.
بی منت از این غریبگی هایت می گذری
تا پدر باشی. پشت خنده هایت فقط سکوت می کنی.
پدر که باشی ؛
به جرم پدر بودنت، حکم همیشه دویدن برایت میبُرند.
بی اعتراض به حکم فقط می دوی.
بی رسیدن هامی دوی و در تنهایی ات نفسی تازه می کنی.
پدر که باشی ؛

در بهشتی که زیر پای تو نیست باز هم دلهــــــــــــ ـره هایتـــــ را مرور می کنی
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
بابایی دوستت دارم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
پشت خنده هایت فقط سکوت می کنی.
عصا می خواهی ولی نمی گویی.
به جرم پدر بودنت، حکم همیشه دویدن برایت میبُرند.
بی اعتراض به حکم فقط می دوی.
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریم گرفت
2728
پدر، سپر تو نه مثل، بلکه خود عشق، خود امنیت، خود کلام و خود نجات توست.

همیشه باشششششش کنارم پدر عزیزم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
ای جانم شقایق ببخشید
اخه امروز یه تاپیک دیدم البته نمیگم بد بود ولی دلم برای باباها خیلی سوخت ته منفی بود .نمیدونم دیدی یا نه بابا اب داد اعصابمو ریخت بهم.
اینو گذاشتم جبران بشه .
باباهاااا خیلی مخلصیم
ای جانم شقایق ببخشید
اخه امروز یه تاپیک دیدم البته نمیگم بد بود ولی دلم برای باباها خیلی سوخت ته منفی بود .نمیدونم دیدی یا نه بابا اب داد اعصابمو ریخت بهم.
اینو گذاشتم جبران بشه .
باباهاااا خیلی مخلصیم
2740
گریم گرفت
کلا من بابا و مامانمو هر چقدر هم که سخت گیر بودن با من خیلی دوست دارم....مطمئنم اگه اون سختگیری ها نبود الان من اینجا نبودم....قربونشون برم من
2706