2733
2739
سلام دوستان
من به همراه همسرم و دختر 6 ماهم برایه تعطیلات نوروز میریم بالی.هیچ جا رو نمیشناسیم و اولین باره که میریم.اگه راهنماییمون کنید ممنون میشم.
ye khiyaboon hast oonja be esme koota ke too disko va maghaze dare oonja hatman boro mabadaye kheili ghashangi dare hatman boro ye mabade bozorg dare too pore meymoone age oonja rafti na gole sar na gooshvare na einak na kolah hichi ba khodet nabar benazaram bachae chon dari age nemitooni pishe kasi bezarish oon mabadaro naro chon meymoonash dozdan az gooshesh gooshvararo mikanan gole sareto bar midaran
vali dar koll yeki az behtarin safaraei bood ke raftam kheillliiiiiii zibastttttt
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سنجاب عزیز ممنون از راهنماییت
اون میمون ها خطرناک نیستن واسه بچم؟
تو عکس هایی که از بالی دیده بودم میمون ها رو دیده بودم اما فکر نمیکردم میمون ها ازاد باشن.
ما اگه گل سر و گوشواره نداشته باشیم باز هم میان سمتمون؟
ههههههههه یکم ترسیدمSmileyCentral.com

2740
عزیزم ما هم تعطیلات کریسمس سال گذشته بالی بودیم من هم دخترم 18 ماهه بود که رفتیم راستش من خیلی از بالی خوشم نیومد یعنی کثیفه هتل ما عالی بود ولی بیرون که میری جالب نیست ما یک بار فقط یک بار بیرون غذا خوردیم اونهم یه رستوران شیک و تمیز به خاطر بچه ها خیلی دقت کردیم ولی هممون مریض شدیم سعی کن تو هتی غذا بخورید حیات هم دوستمون بود میگفت یه ذره قدیمیه ولی راضی بود ساحلش هم اختصاصیه و قشنگه من اونجام رفتم پیش دوستم
جاهایی هم که رفتیم
پارک آبی - کشتی سواری یا همون کروز که خیلی عالی بود میبردن یه جزیزه و نهار همو رو عرشه گریل بود و یه جای خیلی قشنگ کشتی رو نگه میدارن که میتونی شنا کنی ابش تمیز و صاف که تا عمق پیدا بود و دیگه همه امکانات تفریحی هم هست مثل جت اسکی و قایق موزی و ...
ماساژ هم قیمتش و کیفیتش عالیه
امیدوارم خوش بگذره برا نینیت هم از این غذاهای اماده و سرلاک ببر مخصوصا سرلاک خیلی بدردت میخوره
تکه ای از بهشتو اونجا میبینی ستوده جان
با اینکه یه کوچولو داری اما سعی کن حسابی از طبیعت بکری که داره استفاده کنی...و تا میتونی عکس و فیلم بگیر چون دلت برای اونجا خیلی تنگ میشه...
من ژانویه سال گذشته با همسرم 1 ماه اونجا بودم و توی هتل گاردن اقامت داشتم...
از آب و هوای اونجا بگم که بیشتر روزا بارون سیل آسا میباره که اگه نباره هوا بسیار گرم میشه و آفتابش پوستتو میسوزونه
معمولا یه روز بارون میباره یه روز آفتابیه...درسته که هوای اونجا برای ما گرمه اما بخاطر بارون و رطوبت ممکنه که احساس سرما کنی پس لباس مناسب همراه داشته باش بخصوص برای کوچولوی نازت...
2706