2737
2739
عنوان

سیتی آنژیو

7921 بازدید | 10 پست
عزیزم کاش یک کم اطلاعاتت بیشتر بود ، من تا حدی قبول دارم که بسیاری از پزشکان دنبال پول هستند و سعی میکنن کاری کنند که پول بیشتری توش باشه ولی از لحاظ علمی CT Angioو Angiography هرکدوم اندیکاسیون های مخصوص خودشون را دارن انژیو گرافی علاوه بر تشخیص ، درمانی هم هست و اگر گرفتگی عروق از هفتاد هشتاد درصد کمتر باشه میشه با استفاده از بالون یا روش هایی غیر جراحی گرفتگی را رفع کرد . بنابر این در سنین پایین و افرادی که اختلالات نوار قلب یا تست ورزششون شدید هست و یا افرادی که سابقه مشکلات قلبی عروقی قدیمی را دارن انژیو بهتر از سی تی انژیو هست ، در مورد داییتون هر جای دنیا میرفتن توصیه اولیه انژیو بود بی شک ، در مورد مادر و پدرتون نمیدونم . باز هم جای شکر باقیه که مشکل گرفتگی عروقشون کم بوده اگر گرفتگی زیاد بود قدم بعد از سیتی انژیو ، انژیو گرافی میبود و اون وقت هم شاکی میشدین که چراااااا لقمه را دور سرشون میپیچونن ، جتما از اون موسسه پول میگیرن و....... اون وقت بود که پول سیتی را انگار الکی داده بودین
راستی چند تا نکته دیگه را هم بهتره بگم . اول یک رادیولوژیست معمولی بسیار ثروتمند تر از یک متخصص قلب و عروق معمولیه ، وبه همین ترتیب اونی که سیتی انژیو را میخونه (دقت کنین ! میخونه چون رادیولوژیست طی پروسه تهیه گرافی نیست و معمولا در مقابل اشعه های مضر قرار نمیگیره ) بسیار بسیار توانمندتر از انژیو گرافیسته ! (که خودش هم در معرض اشعه قرار داره ) ...............من در مورد هزینه اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر میکنم قیمت سیتی انژیو را در بیمارستان امام که دولتیه گفتین و همونجا با کمتر از این حرفا میشد انژیو انجام داد ................ اینها را گفتم که انقدر بابت بی انصافی پزشکا خودتون را ناراحت نکنین چون واقعیت انقدرا هم سیاه نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دشمنی عزیز؟ این ایمیل از طرف استاد خطم برام اومده بود حس کردم ممکنه مفید باشه برای همه اطلاعات متم در حد همین ایمیل هستش هرچی میدونی بگو این حرفا چیه؟
2728
واااااا! به خدا ایمیل بود از طرف استاد خطم! منم چون بابام در شرف انژیو بود این به نظرم خوب اومد به بابای خودمم پیشنهاد کردم نمی دونستم که تو وبلاگ بوده گفتم شاید از طرف کسی هستش که استادم میشناسه
2738
ببین این بحثش خیلی سیاسیه و کلی هم تو بالاترین سر و صدا راه انداخته به نظرم اگه با دید باز و بدون بد بینی و فرا فکنی نوشته را بخونی بد نیست ، ولی اینکه دیدت به همه پزشکا بد بشه اشتباهه . کلا تو پزشکی مشاوره با سایر پزشکان خوبه ولی بد بینی فقط و فقط به بیمار اسیب میرسونه ، انشااله پدرتون هم خیلی راحت از این وضعیت بگذرن و سلامتیشون را بدست بیارن