2733
2734
عنوان

اینجا کسی هست که خرگوش داشته باشه یا خرگوش داره سوال دارم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 66 پست
دکترش بهم گفت اسهال خرگوش رو میکشه....نباید چیز شیرین و ابدار زیاد بخوره
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
مرسی پارمیدا جانم موز نمیخوره اصلا و ابدا ولی خیار و جو پرک میزارم واسش یونجه اشم تموم شده البته پلت همیشگیشو خورده تو این دو روز
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
2731
حتما فردا یه کلینیک پیدا کن ببرش نشونش بده
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
غذای خرگوش باید یونجه باشه و پلت های مخصوص جوندگان غیر این باشه دندونش اینقد از داخل رشد میکنه تا میکشتش الان بهترین کار اینه ببریش دکتر که سرم تراپی بکنه اگه لازم بود
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزیزم غذای مونده بهش نده و بشقابشو تمیز کن .. سبوس و یونجه به غذاش اضافه کن .. اگه خوب نشد احتمالا عفونته باید دارو بگیره که حتما باید معاینه بشه
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
فردا میبرم کلینیک حتما وای بچه ها یه چیزی پیدا کردم تو بالکن مث وسیله بازیه ولی لاستیکیه باب اسفنجیه گاز زده اس حالا نمیدونم کار بنی یا نه ولی قطع به یقین کار خودشه
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
اگه عفونت نباشه سبوس جواب می ده فقط زورش نکن بخوره
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
پارمیدا جان دکتر خرگوش منم گفت خیار خودش باعث اسهاله
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
پلت خوب نیست ها. سعی کن بهش زیاد پلت ندی.... پلت چون فشرده هست، توی رودشون باز میشه و باعث گرفتگی روده میشه. کاه معمولی براش بذار
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
دندوناش بلند شده احتمالا
حدیث جان امشب نمیتونی بری ؟ پایتخت ٢٤ ساعته س من سگم همین موقع ها حالش بد شد بردمش تا صبح میمردم یعنی
2706