2737
2734
عنوان

دخترم از مربی امادگیش ترسیده

45 بازدید | 9 پست
سلام دوستان دختر 5 سالم از مربی مهدش ترسیده چون خیلی بلند داد میزنه و بچه ها رو ساکت میکنه. و بچه ها رو وقتی شیطونی میکنن با صدای خیلی بلند از کلاس بیرون میکنه . حالا بچم استرس گرفته به طوری که صبح ها دل درد میگیره و این اواخر بالا می اورد. من تازه فهمیدم علتش چیه امروز رفتم با مدیرشون حرف زدم قول داد دیگه تکرار نشه و گفت چون مشکل اونجا ایجاد شده همونجا اصلاح بشه نظر شما چیه بازم ببرمش؟ من میترسم جاشو عوض کنم و الان وسط سال بچه ام مشکلات دیگه پیدا کنه و به طور کل از مدرسه و مهد زده شه لطفا راهنماییم کنید. ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید مهد بره چون برای یادگیری و اجتماعی شدنش خوبه. ولی اون مربی باید ترس رو از دل بچه بیرون بیاره. هدیه بخر مربی به دخترت بده. به مدیر بگو استرسی که به جون بچه من افتاده جورش رو من و دخترم میکشیم چطور کسی رو استخدام کردید که اولین اصل یعنی ملایمت و مهربونی رو بلد نیست. اگه دخترت بازم استرس داشت ببرش یه جای دیگه و از اول با مدیر شرط بزار
2731
خودمم اعتقاد دارم همین جا بره چون ممکنه بره یه مهد دیگه . با مشکل دیگه بخواد باز جاشو عوض کنه. ولی شوهرم میگه این مربی الانم خودشو درست کنه باز چند وقت دیگه شروع میکنه به داد و فریاد چون ذاتش اینجوریه
هوله جان من دخترم سه سال و نیمشه گذاشتمش مهد مهر ماه اما بعد از یه ماه گفت دیگه ولم نمیخواد مهد برم... اوایل کلی ذوق داشت بدون یه ذره گریه کردن میرفت توی مهد خلاصه کلی خوشحال بود اما از اول آبان به زور یه چند روزی رو فرستادمش... روز اخر که کلی گریه کرد طوری که خودم مجبور شدم توی مهد بمونم... اما هر چی پرس و جو کردم دلیلش رو متوجه نشدم... دخترم خیلی اهل تعریف کردن نیست متاسفانه ببینی توی مهد چی اذیتش میکنه... خوبه باز شما دلیلش رو فهمیدین... به نظر منم مهد رو عوض کنین بهتره...
ها له جان من دخترم سه سال و نیمشه گذاشتمش مهد مهر ماه اما بعد از یه ماه گفت دیگه دلم م نمیخواد مهد برم... اوایل کلی ذوق داشت بدون یه ذره گریه کردن میرفت توی مهد خلاصه کلی خوشحال بود اما از اول آبان به زور یه چند روزی رو فرستادمش... روز اخر که کلی گریه کرد طوری که خودم مجبور شدم توی مهد بمونم... اما هر چی پرس و جو کردم دلیلش رو متوجه نشدم... دخترم خیلی اهل تعریف کردن نیست متاسفانه ببینم توی مهد چی اذیتش میکنه... خوبه باز شما دلیلش رو فهمیدین... به نظر منم مهد رو عوض کنین بهتره...
عزیزم دختر منم هر روز یه بهانه می اورد یه بار میگفت بچه ها از من کوتاهترن یه روز میگفت نقاشی دوست ندارم بعد گفت ورزشش بده تا اینکه دیروز گفت جریان چیه البته ورزش و دوست نداره چون اونجام معلمش بلند بلند میگه یک دو سه بشین پاشو . بچه ها میگم بلند یعنی دادددددددو بچه منم عادت به این دادو فریادا نداره . انگار پادگان به خدا موندم. بچه منم با کلی ذوق رفت. البه الان میگه مهد دوست دارم ولی سال دیگه میرم که تو کلاس این مربی نباشم
2738
بامدیرش جدییی حرف بزن . بگو این خانم صلاحیت نداره بچمو داره زده میکنه ازمهد یعنی چی داد میزنه . بگو خودتون رسیدگی کنید بگو من به اعتبار شما اوردمش تو این مهد یکم مدیره مهدم بالاببر دیگه خیلییی هوای بچتو داره و تذکر جدیم به اون مربیه میده