2733
2739
سلام. محمدصدرای من یک هفته دیگه چهارماهش میشه. تقریبا دو هفته اس که آقا خواب نداره، از 24 ساعت شاید 6 ساعت بخوابه اونهم مقطعی و بریده بریده. بعضی موقعها 2 ساعت بیدار نیم ساعت خوابه، دوباره بیدار، وقتی هم که طولانی بخوابه 2 ساعت اونهم آخر شب و سر ظهر. بعضی موقعها هم شده 4ساعت پشت سرهم بیداره، اگه باهاش بازی کنی تا 6 ساعت هم بیدار بوده. ممکنه چشماش از خواب سنگین بشه ولی دنبال شیطونی و اینور و انوره. این 2 هفته دیگه خواب نداشتم؟ و دارم حسابی کم میارم. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید!
سایر علائم : - خارش شدید لثه، مدام دستش تو دهنشه. بعضی وقتا هم خودم براش ماساژ می دم حسابی بین لثه هاش فشار می ده و خوشحال میشه - توی ساعات بیداری هم باید باهاش بشینم بازی کنم وگرنه حوصله اش سرمیره و نق نق میزنه و ... ولی توی ساعت طولانی بیداربودنش اگه باهاش بازی کنیم و شکلک دربیاریم و حرف بزنیم، پایه است و همراهی میکنه - شیر هم میخوره ولی نه مثل قدیم به نظرتون ممکنه مریض باشه ؟ جاییش درد بکنه ؟؟ ممکنه از گرسنگی باشه.
ممکنه از خمین درد دندون و لثه ها کلافه باسه ولی کلا بچه ها الگوی خوابسون مدام تغییر میکنه . الان تو سنی هست که از بازی با شما لذت میبره . باید زمان خواب رو براش مشخص کنی مخصوصا شب . یعنی چراغ خاموش باشه و باهاش هم حرف نزنی و فقط لالایی یا ماساژ آروم تا بخوابه . اگر چراغ روشن کنی و باهاش بازی کنی متوجه نمیشه باید بخوابه .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه وزن گیریش خوبه پس گرسنه نیست پسر من الان نه ماهشه تا چند روز پیش همین جور بود از شب تا صبح 10-15 بار بیدار میشد
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231
وزن گیریش مثه قبلن نیست، تا 3 ماهگی روزی 40 گرم ، از سه ماهگی تا الان 30 گرم . خواب شبش این 2 هفته : 11 تا 1 شب- از 1 شب تا 7 صبح هم حداقل 5 - 6 بار بیدار میشه، و هر بار که بیدار میشه نیم ساعت بیدار می مونه و یا شیرمی خوره میخوابه و یا باید باز راهش ببرم
صبیحا جان عادات بجه خا رو ما خودمون تعین میکنیم البته که هر بچه ای هم یه مدله . پسر منم تا 21 ماهگی که از شیر بگیرمش مرتب بیدار میشد و شیر میخورد . این فقط براش یه عادت بود و اصلا گرسنه نبود . الان تصمیم دارم برای بچه دومم ساعت مشخصی برای شیر شب تعین کنم . البته ماههای اول بچه برای وزن گیری به شیر شب احتیاج داره . وقتی غذا خور میشن بهتر میشه نظم داد . فقط باید حوصله کرد و وقت گذاشت
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2740
و من هم همین طورم بچم تا صبح چندبار بیدار میشه نمیدونم چشه

چندبار بیدار شدن طبیعی ممکن گرسنه اش بشه ولی نخوابیدن بیشتر از ده دقیقه و ۲۰ دقیقه نگران کنندس! پسر من تا حالا خوابش به یکساعت و نیم نرسیده

مادر یه نی نی 👶