2752
2734
عنوان

اضافه وزن کودک

847 بازدید | 24 پست

سلام دخترم دوسال و ۱۵روزشه و وزنش ۱۷و نیمه بنظرتون خیلی چاقه ؟و اینکه میترسم از اون دختر خیلی چاق ها بشه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان مامان عااااشقته

چاقه

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ماشالله بهش نه میره سرقدش از دکتر بپرس بهت میگه اگه زیاد باشه ...چیا دادی به دختر وزن گرفته دخترمن نه ماهشه وزنش ۷و۳۰۰خیلی کمه نمیدونم چیکارکنم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

عزیزم بستگی ب قدش داره 

پسر من یک سالشه قدش ۸۲ و وزنش ۱۴۵۰۰ اصلا ن شکم داره ن تپله استخون بندیش درشتهآزمایشاتشم سالمه دکتر میگه نصبت ب سنش زیاده اما قد و وزن و دپر سرش نصبت به همدیگه خوبه و نرماله و اینکه ارثیه چون خودمو شوهرم قد بلند و هیکلی هستیم

سلام ماشالله بهش 

آدمیزاد کلا ناراضیه 

دختره من دوسالشه نزدیک ب ۱۲ کیلوعه من همش در حال تلاشم ک  دو کیلو چاقتر بشه 

شما از وزن زیادش میترسی ،یکم وزنش بالاس گلم اگه هنوز شیر میخوره ک از شیر بگیرش و هله هوله اصلا بهش نده 

فکر میکنم چاق باشه یه کم وزن تولد؟؟؟

سه و چهارضد

من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان مامان عااااشقته
قدش چنده؟

قدش بلنده نزدیک یک متر

2706