2737
2739
عروسیم نزدیکه و از خانومای متاهل با تجربه و با سیاست کمک میخوام .... دوست آرم وقتی وارد زندگیم میشم ...در عین عشق و محبت بگین چه رموزی رو رعایت کنم ..... اگر ناراحتی پیش بیارد چه کنم ؟ مستقیما بهش بگم !؟ اگر از خوانوادش دلخور شدم چی ؟! اگر سرش توی وایبر یا لاین و اینا بود و دوس داشتم بهم اهمیت بیشتری بده چی ؟ از این مسایل بگیرید تا اخر ... فقط یه خانم با تحربه و موفق تو زندگی میخوام منو راهنماییم کنه .....تو رو خدا ممنون میشم ...خودمم یه کمی موندم
خدایا ....یک کمی بیا جلوتر ....بیا جلوتر میخوام در گوشت یه چیزی بگم ......من بدون تو و حضور تو میمیرم .......تمام شدم شروعم کن دوباره ...دستمو بگیر و .....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=259851&PageNumber=56 ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻟﺬﻭ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﺒﻚ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﺎﻣﻞ ﺑﺨﻮﻥ .اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺣﻮﺷﺒﺨﺖ ﺑﺸﻲ
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم زیاد شوهرتو محدود نکن چون فرار میکنه ازت خب شوهرم ن عاشقمه الان 8سال ازدواج کردم یه بچه هم دارم اصلا بهش گیر نمیدم هر روز بهم نزدیکتر میشه ولی از دور مواظبشم.اونم همینطور اینطوری از ازدایهامون سواستفاده نمیکنیم
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
2731
دو سه تا نصیحت مهم دارم برات 1. تمام محبتت رو یه روزه و یه شبه خرج نکن 2. هرچقدرم ازش ناراحت بودی به خانواده ت ابدا انتقال نده 3. اگر بی احترامی به خانواده ت یا عقایدت کرد مستقیم جبهه نگیر که مثلا تو ام به خانوادش بی احترامی کنی یا طرفداری خانواده تو بکنی فقط ناراحت شو و رفتارتو یکم سرد کن تا متوجه اشتباهش بشه 4. هیییییییییییییچ کس رو محرم اسرار زندگی و زناشوییت ندون بازم یادم بیاد بهت میگم
ممنونم عزیزان ...بگو مامان ارتمیس ..ایشالله همیشه زندگی خوبی و موفقی داشته باشی دوستم
خدایا ....یک کمی بیا جلوتر ....بیا جلوتر میخوام در گوشت یه چیزی بگم ......من بدون تو و حضور تو میمیرم .......تمام شدم شروعم کن دوباره ...دستمو بگیر و .....
2740
و یه نصیحت خواهرانه همیشه برا خودت کمی پس انداز داشته باش که شوهرت ندونه موقعی که نیازتون شد بهش بده بگو از مادرت یا پدرت قرض کردی که دوباره بهت برش گردونه امیدوارم کسی ناراحت نشه از حرففم ولی واقعا پس انداز دلگرمیه یه زن
ببین سعی کن برا زندگیت برنامه بریزی من همیشه خونم مرتب شامو نهارم حاضر 2وعده ای میپزم به بچم میرسم خوابم سرجاش کلاس موسیقیم میرم تو وایبر و واتس اپم پلاسم خخخخخخخخخ
2706