2733
2739
عنوان

مامانایی که تو اقدام هستن...

187 بازدید | 15 پست

من این ماه اقدام داشتم،5 روز مونده تا موعدم،دیروز شکمم سمت راست تیر میکشید، امروز سمت راست خوب شد سمت چپ همون حالتیه، ممکنه بخاطر بارداری باشه؟؟؟ 

خودتو درگیر این علایم نکن. اینها همش بیخود و توهمه. اگه از موعدت رد شد و پریود نشدی، بیبی چک بزن. تن ...

اتفاقا ماه قبلا خیلی علائم داشتم ولی پریود شدم برا همین این ماه خیلی بیخیال بودم از دیروز ولی رفت رو مخم این درد.

به نظرت برا بی بی چک زدن زوده؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بی بی چک بزن شاید زودی نشون بده من پنج روز قبل موعد فهمیدم به منم بگو‌جوابشو😍

ماه قبل خیلی علائم داشتم ولی پریود شدم الان میترسم بی بی چک بزنم منفی باشه نا امید بشم🥺😢

ماه قبل خیلی علائم داشتم ولی پریود شدم الان میترسم بی بی چک بزنم منفی باشه نا امید بشم🥺😢

نه عزیزدلم‌ناامید که نشو هیچوقت به خدا توکل کن خدا خیلی مهربونه خودش میدونه کی باید نی نی بذاره تو دل ادم❤️❤️❤️❤️❤️

چه علائمی داشتی؟؟؟ ☹️

درد شدید سینه خستگی گرسنگی دردکمر شدید گاهی تیر کشیدن تخمدان بعد یبار عطسه کرده دلم بدجوری تیر کشید و درد لگن 

بعدشم قطع شد هفته شش تااااااازه علایم اصلی شروع شد نابود شدم😂

2740
نه عزیزدلم‌ناامید که نشو هیچوقت به خدا توکل کن خدا خیلی مهربونه خودش میدونه کی باید نی نی بذاره تو د ...

خیلی عجولم😑میخواستم امروز صبح بی بی چک بزنم،ولی همسرم میگه همون یه دونه بی بی چک که داری صبر کن بزن،میگه انقد خودتو درگیر نکن😂😑

درد شدید سینه خستگی گرسنگی دردکمر شدید گاهی تیر کشیدن تخمدان بعد یبار عطسه کرده دلم بدجوری تیر کشید ...

من خسته هستم ولی چون نمیخوام خودمو درگیر کنم میزارمش پای شاغل بودنم.😂وای دقیقا من تخمدانم از دیروز تیر میکشه😵کمرمم یکم دیروز درد میومد😕

ای خدا ینی میشه که این ماه بشه؟؟؟؟ 

من خسته هستم ولی چون نمیخوام خودمو درگیر کنم میزارمش پای شاغل بودنم.😂وای دقیقا من تخمدانم از دیروز ...

ایشالا خدا برات هرچی صلاح میدونه پیش بیاد ایشالا دلت شااااااااد شه🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

2706