2737
2739
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 34113 بازدید | 195 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ولی یه عده الکی پیام میذارن اسی مسخره میکنن😂😐😖

😂🤣🤣ماله ۳سال قبله فک کنم پسره زن گرفته تا الان

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2731

حتی بهش فکر نکن فکر کردن به به چیزی شمارو یک قدم به انجام اون کار نزدیک میکنه! 

این روابط پایان بسیار بدی داره 

از همسرتون جدا بشین مطمئن باشید به اون هم نمی‌رسید! 

به جای فکر وخیال روابط عاطفی و جنسی محکمی باشوهرتون بسازید. 

مشاور 
صدرصد خود اسی هم الان خوشبخته😂

خداکنه😍🤣😂

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2738

میدونی اگه اون بدونه میتونه ازت سو استفاده کنه و ۹۹درصد مردا تواین مواقع ب ازدواج فکرنمیکنن و اگرم بکنن بدن زنرگیه خوبی نخواهی داشت وهمش ب شک و بددلی و جنگ و دعوا میگذره دیدم ک میگم

ب احتمال سنت کمه 

منم همچین چیزی برام اتفاق افتاده ولی هیچوقت نذاشتم بفهمه طرف وقتی ازدواج کرد بشدت ب زنش حسودی میکردم الان ک سنم رفته بالا ب خودم میخندم😁

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهان!!! پ این جوریه؟ دیگه اول تاریخ نگاه میکنم

اره منم قبلا یه تاپیک داشتم هرماه یبار کاربرابه روزش میکردن آخرش قفلش کردم بعدشم دادم نی نی یارحذف کرد😂

آقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم .
😱 واقعاً خجالت داره بنظر من امسال شماها هستن که باعث بی اعتمادی مردها میشن 

نخیرم مردا خیانتکارن همش خیانت میکنن😱

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
2706