2737
2739
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 34112 بازدید | 195 پست

ارههه اسیییی اگ دیدی بگو  الان از سرت افتاده یانننن  مرسیی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
چه ربطی داره؟ شما دوستاتو ببر خونت رفت وامد کن شوهرتم ببرخونشون هرکسی یه مدلیه 

والا من همه مثلا رفیقامو سر اینکه شوهر کردن از دست دادم تا وقتی بودن فقط غصه هاشونو واس ما تعریف میکردن من اسم این موجوداتو میذارم چیز پرست😂حالا شما اسمشو بذار حفظ بنیاد خانواده

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلایکینم خوشگلا

دهنت😂😂😂تاپیک مال دوسال قبله

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

پیوستنت به جمع خانومای خیانتکار و کثیف رو تبریک میگم !

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2740

دچار  یه نوع افسردگی هستی

برو پیش روان پزشک و صادقانه مشکل تو مطرح کن

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
لابد یه هول دیگه عاشق دوست شوهرش شده سرچ زده اومده اینجارو بروز کرده😂

من اصلا ازدواج نکردم تو نی نی سایت اتفاقی بود دیدم💔

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
والا من همه مثلا رفیقامو سر اینکه شوهر کردن از دست دادم تا وقتی بودن فقط غصه هاشونو واس ما تعریف میک ...

کار بسیارخوبی کردن دوستات

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

اول از همه باهاش قطع رابطه کنید. کاری کن که دیگه نبینیش. برو مشاور تا کمک کنه. سعی کن اگر شوهرت میخواد باهاش در ارتباط باشه بگو تنها و دو نفره ارتباط داشته باشن به خونتون رفت و آمد نداشته باشه

کار بسیارخوبی کردن دوستات

اتفاقا بعد یه مدت ک شوهرشون تکراری میشه واسشون میام دورت موس موس میکنن😂😂ولی دیگه راه برگشتی نیس ادم عاقل واسه یه چیز همه رو کنار نمیذاره😄😄😄😄

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
2706