2737
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 34124 بازدید | 195 پست

میدونم تاپیک مال الان نیست...

قدیمیا میگفتن دوست مرد زنتو ازت میگیره دوست زن شوهرتو پس هیچوقت تو متاهلی رفیق بازی نکنید نمونش طفلک شوهره این خانم

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این افکار بریز دور سر هوس زندگیتو خراب نکن حتی بهشم برسی بعد میبینی از دور خوب بوده تا نرسیده بودی بهش عاشقش بودی همه چیز رنگ عوض میکنه و پشیمون میشی و جز سرکوفت هیچی برات نمیمونه تازه اینا برای وقتیه که اگهههههههه بهش برسی😂😂

میدونم تاپیک مال الان نیست... قدیمیا میگفتن دوست مرد زنتو ازت میگیره دوست زن شوهرتو پس هیچوقت تو مت ...

اره وقتی شوهر میکنید جوری بهش بچسبید و ولش نکنین و بخاطرش همه چیزو هم کس رو دور بندازین که نکنه از دست بره😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
2731

این تاپیکه مال دوسال پیشه 😕چرا الان اومده بالا این اسید خالص🤢🤢🤢

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
اره وقتی شوهر میکنید جوری بهش بچسبید و ولش نکنین و بخاطرش همه چیزو هم کس رو دور بندازین که نکنه از د ...

چه ربطی داره؟ شما دوستاتو ببر خونت رفت وامد کن شوهرتم ببرخونشون هرکسی یه مدلیه 

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  
دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ...

چی میگ مثلا بگو ک بگم میخادت یا ن خودش زن داره ؟چند سالتونه ؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
لابد یه هول دیگه عاشق دوست شوهرش شده سرچ زده اومده اینجارو بروز کرده😂

حتما😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
این تاپیکه مال دوسال پیشه 😕چرا الان اومده بالا این اسید خالص🤢🤢🤢

خخخ جررر من فک کردم براالانه اومدم از اسی سوال میپرسم اصلا دقت نکردم تا تایپک توروخوندم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
خخخ جررر من فک کردم براالانه اومدم از اسی سوال میپرسم اصلا دقت نکردم تا تایپک توروخوندم

🤦😂😂😂

2706