2733
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 34113 بازدید | 195 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا شماها دیگه کی هسین این چ زندگی ک ساختین برای  خودتون هر صفحه ای باز میکنه ادم یا خیانت یا ...

میگم شایر دارن ما مجرد ها رو سر کار میزارن

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
2728
2740

سریع از همسرت حدا شو لطفا

اون بنده خدا چه گناهی کرده که شما قلبا بهش تعهد نداری.....قطعا چراغ سبز هم نشون بده تعهد جسمی هم از بین میره

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

اسمش امیره؟؟؟؟؟

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

حالا این اتفاق که نمیفته ولی آره به همین خیال باش اگه به فرض محال جدا هم بشی طرف نگاتم نمیکنه

فکرای مسخره رو بزن کنار مردا سر و ته همشون یکی هستن

به قول یه عزیزی آدم گنجشک توی دستشو به امید کبوترِ توی آسمون ول نمیکنه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

این تایپک اسیی هست .اسی با اجازه ت:

نمیدونم چرا همیشه طرف بقیه رو میگیره به جای اینکه طرف زنشو بگیره. هیچوقت حس نکردم تکیه گاه دارم همیشه احساس تنهایی میکنم کنارش خصوصا وقتی توی جمعم .نه میاد کنار من بشینه نه باهاش حرف میزنم توی جمع درست جوابمو میده. امشب ده بار یه سوال ازش پرسیدم جواب نداد اونوقت جاریم اومد یه سوال ازش کرد کلی باش حرف زد... همیشه همین بوده... واقعت دلم شکستس هر وقتم بهش میگم دعوا میشه اصلا منطق و احساس و هیچی نداره در برابر من ... همیشه به خودم میگم من بااین همه احساس و رمانتیک بودن چرا بااین سنگ دل که حتی معنی یه بیت شعر عاشقانه رو درک نمیکنه و پی سیاسته ازدواج کردم... البته بامن اینطوریه احساسشو خیلی وقتا در برابر بقیه دیدم ... حس میکنم کنارش هر روز بیشتر احساس و عشق و جوونیم تحلیل میره و میمیره... هیچکاری نمیتونم بکنم جز غصه و اشک و آه و یه مشت عشق که توی دلم خفش میکنم هرروز... نه اینکه بهش حس خاصی داشته باشم نه... چون اون آدمش نبود دیگه حسیم اگه میشد داشته باشم ندارم . فکر میکنم دیگه نمیتونم عاشق شم و عاشقی کنم و این فکر دقم میده

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋ 
2706