2733
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 34845 بازدید | 195 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکن این کارو

ازش دور شو و تا حد امکان نبینش

یه روز به خودت میای میبینی باهاش وارد رابطه شدی و کم کم زندگیت از هم میپاشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2740
دیگه نبینش  ارتباط معنوی رو هم با خدا بیشتر کن و علاقتو به شوهرت بیشتر کن

دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ادمو مسخ میکنه همش فکر میکنم اونم دوستم داره من از رفتاراش متوجه میشم از حرفایی که توی روم و پشت سرم میزنه

دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ...

از توهمت بیا بیرون

تو رو دوس نداره

واسه یک چیز دیگه میخوادت که گویا راحت هم میتونه به هدفش برسه از بس شلی

2706