2737
2734

بالای کمرم درد ملایم دارم که میزنه زیر دلم شبیه فتخ میمونه 

یه حس سنگینی  ب کمرم میده 

همزمان شکمم  هم سفت میشه تقریبا هر ۱۵ دقیقه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه درد زایمان بود و رفتی واسه زایمان منم دعاکن مامان بشم😢

انشاالله که بچت رو صحیح وسالم بغل بگیری ❤️

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731

فکر کنم انقباض داری عزیزم .. موقع زایمانت برای همه منتظرا هم دعا کن🌹

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

عزیزم بعید می دونم منو موقع زایمان یادتون باشه

ولی میگم برای همسر منم دعا کنید😢🙏اسمش مجتبی

خیلی وقته بی کاره 

بحق خانوم فاطمه الزهرا یه زایمان راحت داشته باشین

حتی اگه ذره ایی ته دلت به امام زمان(عج) اعتقاد داری یه صلوات برا سلامتیش بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج 
2740
عزیزم بعید می دونم منو موقع زایمان یادتون باشه ولی میگم برای همسر منم دعا کنید😢🙏اسمش مجتبی خیلی ...

راستی انقدر بی پولی اذیتم کرده ک دیگه همش فکر کار هستم

ولی منم آرزوم مادر شدن هست شرایطش رو نداریم😢

حتی اگه ذره ایی ته دلت به امام زمان(عج) اعتقاد داری یه صلوات برا سلامتیش بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج 
2706