2737
2734

من  ۴۱ سالمه 

یه دختر ۷ و نیم ساله دارم  شدیداااا عشاق خواهر و برادر داشتن  ( از ۳ سالگی شبانه رو میگه )

خانواده بسیار کم جمعیت  از هر دوسمت (بدون هیج بچه ایی)

وضع مالی کاملا  معمولی  و متوسط

مدتی  شک داشتم  به خاطر  دخترم  فرزند دوم بیازم یا نیارم  در نهایت  قطعی تصمیم گرفتم نیارم 

امشب دوباره دلم برای تنهاییش سوخت . اگر یه روزی من و مدرش  نباشیم چیکار کنه تنها  و خیلی فکزای بد و شاید احمقانه اومده توی سرم ولم نمیکنا 

چرا  اینجوری شدم  چرا تصمیم قطعی داشتم  باز مردد شدم 😥😥😥😥

تعداد رای : 14
نظرسنجی
اصلا و ابدا خوب نیست
6
42%
حتما و قطعا لازمه
8
57%
خدایا کمکم کن

من هم شزایط شما دارم ‌ولی توبه

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم شزایط شما دارم ‌ولی توبه

منم  گفتم ابدااااا ولی چرا  مردد شدم باز خوب این چه حس بدیه اخه  نتونه  قطعی تصمیم بگیره .  بین  عقلم و دلم موندم.  شایدم  بین  راحتی خودم و خواست دخترم موندم

خدایا کمکم کن
2731
منم وقتی کوچک بودم همش اسرار مبکردم یه خواهر گیرم بیاد مامانم گفت نه  الان انقد تو دلم مونده که ...

اخی عزیزززززم  عین من  چقدر هم سخته  میددنم  به خدا این  فکرا داغونم میکنه

خدایا کمکم کن
منم  گفتم ابدااااا ولی چرا  مردد شدم باز خوب این چه حس بدیه اخه  نتونه  قطعی تصم ...

عزیزم یه روانشناسی می گفت بچه ها نباید برا بزرگتذها تصمیم بگیرن الان هم اکثر بچه ها تک هستن خودسون کنار میان

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!