2733
2739
عنوان

کیا زخم کاری رو امروز دیدن؟

1012 بازدید | 64 پست

چقدر عجیبه سمیرا🙄🙄

چقدر برای مادر مائده ناراحت شدم 

خیلی فیلم قشنگیه😍

بنظرتون میثم پسر کیه؟!!

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

سمیرا قبر خودشو کند ... دیگه باید بمیره

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرد بیچاره دختره 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
تو گروه میگفتن پسر مالکه

خیلی نامردیه اگر پسر مالک باشه و بخاطر پول با احساس این دوتا بازی کرده باشه

2740

دیوانه است سمیرا.😂

طفلی مائده مرد. 

به نظرم پسر جواد عزتیه. سمیرا میخواست حرص اونا رو دربیاره. وگرنه مگه میشه مالک ندونه؟ زن دوران عده داره. یعنی اگه پسر خان عمو باشه موقع عقد با مالک باید سمیرا ۴،۵ ماهه حامله میبود. نمیشه که مالک ندونه.

پسر مالکه اگه پسر اون پیرمرده بود سمیرا به خودش زحمت نمیداد صبر میکرد وقتی مُرد مدرک رو میکرد ارث ب ...

خب سمیرا مشکل روانی داره

دنبال انتقامه 

نه منطق

دلم برای مالک سوخت چقدر ذلیله در مقابل سمیرا

چطور؟!! حس میکنم مالک میکشش

نمیدونم ولی ازش بدم میاد .. چقددد اینجور زنا زیادن  یکیشون هم نزدیکای ما بود .. پول پرستای عقده ای

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
دیوانه است سمیرا.😂 طفلی مائده مرد.  به نظرم پسر جواد عزتیه. سمیرا میخواست حرص اونا رو دربیار ...

ارع احتمالا پسر مالکع بعد میثم می‌فهمه مامانش دروغ گفته و باعث شده مائده بمیره میزنع ی بلایی سر ننش میاره 😂

2706