2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امان از اون روزای اخر ..مگه میگذره 😀😀من اخرای ۴۰ زایمان کردم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2742
2740
من ک چهل هفته و چهار روز زایمان کردم، دیگه داشتم تا امید میشدم از زایمان کردن    

منم زایمان دوممه زایمان اولم  ۴۰ هفته و ۲ روز بدون درد رفتم بیمارستان ب بدبختی زاییدم الانم درد خفیف دارم 

دوستان من ۲۳ پری شدم یعنی کی میشه تخمک گذاری؟

دوره ام ۲۸ روزه هست ؟

لطفا جوابمو بدید😘

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
من فردا۴۰ هفتم تموم میشه نه درددارم نه هیچی....

چیکار کنیم منم دیر زام 😞😞😞خسته شدم از دردای شبونه از این پهلو ب اون پهلو شدن و دندون درد و همه چیییییی

چیکار کنیم منم دیر زام 😞😞😞خسته شدم از دردای شبونه از این پهلو ب اون پهلو شدن و دندون درد و همه چی ...

چاره ای نیست جزتحمل من رفلاکس شدیدمعده دارم...

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
چیکار کنیم منم دیر زام 😞😞😞خسته شدم از دردای شبونه از این پهلو ب اون پهلو شدن و دندون درد و همه چی ...

منم زایمان دوممه ...دل خوش کردم که میگن دومی راحتتره...

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706