2733
2734
عنوان

پیام من....پیام پدرم

491 بازدید | 20 پست
 چقدر خوبه با این پیاما به دیگران یاداوری کنیم چقدر برامون عزیزن مخصوصا پدر ومادرای عزیزمون....قدرشونو بدونیم!
امروز این پیامو زدم به پدر عزیزم:
سرم را نه ظلم خم میکند و نه ترس!سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم میشود پدر
ایشون در جواب من این پیامو زدن خیلی جالب و زیبا بود:
دستان من لایق شکوفه های اجابت نیست، پس بگذار دعاهایم را در دستانت بنشانم تا اجابتشان را نظاره کنم.
شاید اگر انسانیّت هم مارک دار بود, خیلی از آدم ها به تن می کردند...!!!
ایول به پدرتون ایولللللللللللللللللللللللللل
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

قدر باباتو بدون.
بابای من سالی یه بارم بهم نمیزنگه
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
کاش بابای منم بود تا هزاران بار بوسه میزدم به دست و پاش
قدر پدراتونو بدونین و بدونید چه گوهره با ارزشی تو خونتون دارین
اما بابای من دیگه جواب پیام ها مو نمیده روحش شاد
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
بانوی اردیبهشتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=654655&ref=home0
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2706