2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=943639&PageNumber=1
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد
خاله زنکی کجا بود اصلا دیگه قابل تحمل نیست معلوم نیست چه خبره..همش فحش و دعوا و حرفای بیخودی یه تاپیک مفید پیدا نمیشه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دقییییییییییقا ..............گاها حال بهم زن نیز میشود!!!!!
زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.......تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه همدیگریم.......... www.manedarman.blogfa.com
2740
افتضاحه و نمی دونم چرا سطحش اینقدر اومده پایین . یه تاپیک در مورد درس و کار و ... می زنی هیچی به هیچی . یه مگس هم پر نمیزنه واما تا اسم مادر شوهر بیاد خیانت بیاد س ک س بیاد .... قیامت میشه اینجا هم دیگه به درد نمی خوره .