2733
2734

من یه نفرو میشناسم میگفت تا شوهرم میخواد عصبانیتش شدید شه و میفهمم که قراره خیلی بد شه سریع ل.بشو میبوسم اونم اروم میشه 

یا ی نفر دیگه میگفت ما وقتی میخواییم سر موضوعی باهم بحث کنیم دست همو میگیریم 😍

واسم سوال شده که بقیه چیکار میکنن

سکوت میکنم تا آروم شه بعد با آرامش توضیح میدم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ھیچی اھل دعوا نیست اما اگر عصبی بشہ😐😐😐😐😐😐😐😐👺

ھیچی دو تا انگشتام رو میزارم جلوی لبشو و یہ بوس 😂بقیہ ش رو بگم ھم تعلیق میشم 🤣

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2706