2733
2734
سلام به همه دوستهای خوب نی نی سایتی! راستش بچه ها من جمعه آینده میخواهم 25 نفر را افطاری دعوت کنم .اولش قرار بود در خانه خودمان بگیرم ولی الان به فکر افتادم اگر رستوران خوبی که افطاری بدهد را پیدا کنم ،‌مهمونیررا در رستوران بگیرم .میشه اگر کسی رستوران خوبی در تهران سراغ داشت که افطاری بشه داد و تا حداکثر نفری 20 تومان بگیره را به من معرفی کنید ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از بهترین دوستان من دو سال پیش لطف کرد و در رستوران شاطر عباس افطاری به یاد موندنی و باکیفیتی ما رو مهمون کرد. اونجا رو پیشنهاد میکنم. البته حتما از چند روز جلوتر باید رزرو کنی حتما. زیر پل پارک وی.
2731
باغ ایرانی توی دربند و رستوران آریا خیابون جعفرآباد روبه روی تندیس هم خیلی خوبه.
باغ ایرانی پارکینگ هم داره و کافیه دو تا 5 تومنی توی جیب دو تا از گارسونا بذاری تا معنی پذیرایی رو خوب خوب متوجه بشی.
2740
سلام عزیزم. اگه به این سایت سر بزنی برات خیلی خوب و مفیده. میتونی منوی قیمتها رو هم برای هر رستوران ببینی. فقط باید اولیش ثبت نام کنی تو سایت که چند دقیقه بیشتر وقت نمیگیره. من امروز پیداش کردم چون خودمم درگیر همین قضیه شما هستم.
http://www.fidilio.com/
این شماره باغ ایرانیه البته از پارسال دارمش امیدوارم عوض نشده باشه. ضمناً اگر جای بیرون می‏خوای حتماً قبلش رزرو کن. پارسال یه پول بوفه افطار می‏دادی بعدش هم اگر کسی غذا می‏خواست جداگانه سفارش می‏گرفت
22720972
رستوران آریا
22741819 الی 21
این یکی کلاً بوفه است و غذاهای ایرانی هم داره.
2706