2737
2734
به خاطر بچه داری و دست تنها بودنم خیلی عصبی و پرخاشگر و افسرده شدم اگه یه روانشناس خوب پیدا نکنم مطمئنم زندگیم از دستم میره
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
دکتر برجعلی عالییی عالییی یه آقای متدین و با تجربه.به آرامشی میرسی که هیچ چیز اذیتت نمیکنه.شمارشو تو گوگل سرچ کن تو سعادت آبادم مطب داره
یادت را از من نگیر بگذار من هم مثل سهراب بگویم دلخوشی ها کم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

دکتر شعبان اصله اصله کارش شنیدم وسواس و اضطرابه اما من مشکلم با شوهرم بود هیچ جا نمیومد باهام به زور اوردمش پیش دکتر شعبان خوب تونست همکاریشو بگیره یه ذره نرم شد خیلی خوشحالم کرد

البته من شوهرم مرده خوبیه فقط یه مقدار اختلاف نظر داریم و اینکه روان شناس و اصلا قبول نداشت که خدارو شکر اون هم حل شد

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و جلسات مشاوره و تست استعدادیابی، هوش و بازی درمانی خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، کلینیک بهار نو در نظر گرفته است که به مناسبت روز کودک، هزینه مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان را با ۵۰% تخفیف خدمت والدین و فرزندانشان ارائه کند. لذا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۷ و ۱۸ مهرماه از ۱۰ صبح تا ۸ شب باتعیین وقت قبلی پذیرای شما هستیم.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

2706