2737
2734

دوستان مامان من حدود سه هفتس کرونا داره الانم بیمارستانه اکسیژن خونش با ماسک نود و پنج و اینا وای تا فعالیت میکنه میاد پایین میشینه میره بالا این طبیعیه ؟بعد خیلییییممممم با بی حالی حرف میزنه تو رو خدا بگین طبیعیه ؟اصلا رو‌نمیاد این ضعف و بی حالش حتی وقتی حرف میزنه 

اره طبیعیه لامصب معلوم‌‌ نیس چه کوفتیه منم بعد سه هفته هنوز بیحالم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند سالشه....رفته رفته بهتر میشن...البته مامانم دوماه پیش گرفت هنوزم میگه تپش قلب دارم 

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2728
یعنی حرفم زیاد نمیتونی بزنی ؟خیلی با بی حالی حرف میزنه میترسم 

حرف که دو سه روزه 

بگو فقط خودشو تقویت کنه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2740
یعنی حرفم زیاد نمیتونی بزنی ؟خیلی با بی حالی حرف میزنه میترسم 

طبیعیه عزیزم من یه ماه شده الان ولی کافیه 10 دیقه سرپا پاشم یا حموم برم یا فعالیتی داشته باشم جنازه میشم نفسم بالا نمیاد

من امروز روز۲۴بودم وقتی راه میرم یاخیلی فعالیت میکنم عرق میکنم مثل قبلا نیستیم زودخسته میشم 😢خیلی بدهنوزگاهی سردرددارم تپش قلب داشتم خیلی بهترشد 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
شما چند روز قرنطینه بودید؟

من هنوزم قرنطینم 

طبیعیه شوهر منم از نهم درگیره الان هنوز بیمارستانه اکسیژنش هم همونجوره براش با توجه به آزماشاش خوراکی ببر اگه قندش بالا نرفته بعد تزریق آبمیوه ببر و میوه اگه فشارش پایینه تخم مرغ ببر با نمک بخوره

اگه عفونتش هننوز هست براش دمنوش  پونه ببر

اگه مشکل دفع داره براش سالاد ببر

خلاصه هی باید برسین تا یه ذره جون بگیره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
هفتاد عزیز اکسیژن خونش چند بود ؟ضعف و بیحالی تو حرف زدنم داشتن ؟

اکسیژنش ۹۳بود خیلی ضعف داشت خیلی...مرغ کباب میکردم کوبیده ...آب هویج دوسه بارم زیر سرم رفت...

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2706