2752
2734

خدارو شکر🤲تبریک😍

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام  وای عزیزم شکر ، خیلی خوشحالم برات منم 6 ماه باردارم ... چقد برات خوشحالم ... کجا کارتو ا ...

سلام عزیزم 

خیلی ممنونم انشالله نی نی تو هم به زودی بدنیا بیاد منم برای تو خوشحالم . 

من پیش خانم دکتر معصومه یونسی انجام دادم . خدا بهش اجر بده . 

2740

خدا نی‌نی‌هاتونو براتون حفظ کنه🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
عزیزم میشه بگی از کجا اسپرم روگرفتی؟؟هزینه ات چقدر شد؟؟ من هم همسرم ازواسپرم هستش

سلام عزیزم 

من واسطم آقای جعفری بود تو مطب خانم دکتر کار می کنن ایشون خیلی از کارهای خانم دکتر رو ایشون انجام میدن . 

من اسپرم نگرفتم ولی شمارشون رو میذارم با خودشون تماس بگیرید ازشون بپرسید امیدوارم شما هم به آرزوی قلبیتون برسید . 

شمارشون هست . 09128935612