2777
2789
عنوان

دبیران محترم ریاضی یه لحظه لطفا...

3625 بازدید | 14 پست
سلام.همکاران عزیز شما برای تدریس ریاضی در مقاطع مختلف از چه کتاب کمک اموزشی استفاده می کنید؟ وچه کتابی غیر از کتاب درسی به شما در نحوه تدریس ویادگیری دانش اموز بیشتر کمک میکند؟ در واقع به دنبال نحوه تدریس بهتر وکسب رضایت ونتیجه مثبت از طرف دانش اموز می باشم ممنون میشم راهنمایی کنید...
مرسی مامانی بلا.... شما خودتون دبیر چه مقطعی هستید؟ یعنی برای پایه تحصیلی یه کتاب جویا مجد بخرم کافیه؟؟؟؟؟؟؟ مثلا برای اول راهنمایی یا همون هفتم یک کتاب کافیه دیگه نیاز نیست خود کتاب اصلی را بخرم؟برای تدریس خصوصی میخام... اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز واقعیتش چندسال پیش تدریس خصوصی انجام میدادم مجدد میخام شروع کنم میخاستم برم کتاب درسی هر پایه را بخرم و داشته باشم ولی حس میکنم به جاش کتاب کمک اموزشی بخرم بهتره چون هم مطالب خود کتاب را داره و هم مطالب بیشتر برای اموزش... نظر شما چیه؟ اگه موافقید کدوم یک از کتابهای کمک اموزشی بیشتر کمکم میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...
نه عزیر.مثلا جای مطالب عوض شده.مثلا اول ب م م و کم م تدریس میشه بعد توان.لذا نمیشه بگی ب م م میشه حاصلضرب عوامل مشترک با کمترین توان.چون هنوز ضرب توانها رو نخوندن. یا روش بدست آوردن جذر تقریبی به یه روش دیگه گفته شده.فصل اول هم اکثرا سوالات مربوط به تیزهوشانه اضافه شده.
خدایا شکر برای داده ها و نداده هایت
نازنین خانم چند ساله سابقه تدریس دارید؟ ساکن کجایید؟ میشه به ترتیب بگید برای مقاطع مختلف از چه کتاب کمک اموزشی استفاده کنم؟(ابتدایی.راهنمایی.دبیرستان) راستش من ریاضیم خیلی خوب بود و تدریس میکردم اما چندوقته از ریاضی فاصله گرفتم و تو این مدت همش شنیدم مطالب عوض شده و خیلی سخت شده... همش نگرانم نتونم از پسش بر بیام و جلو دانش اموز کم بیارم... برای همین دنبال کتاب اموزشی کامل وخوبی هستم...
سلام عزیز.من هم مث شما(بعد لیسانس ریاضی) چند سالی از درس فاصله داشتم . فعلا تهران نیستم. دو سال اخیر تو تهران تدریس میکردم.خیلی استرس نداشته باش.اول کتاب هر پایه رو بگیر و بخون.مطمئن باش از پسش بر میای و مطالب رو میفهمی.والا برا ششم و هفتم و دبیرستان گاج کتاب کمک درسی خوبیه.هر چی خودت بیشتر تمرین کنی وسوال حل کنی و نیز بیشتر تدریس کنی بیشتر مسلط میشی .تجربه خیلی مهمه.شاید باورت نشه من گاهی سر کلاسام از پیشنهادای شاگردام استفاده میکردم و به روش های جدید و بهتری برا حل مسئله میرسیدم.من دوستایی داشتم که لیسانس مامایی بودن ولی به دلیل تجربه تدریس ریاضیشون عالی بود.
خدایا شکر برای داده ها و نداده هایت
2801