2733
2739

مامان من چند ماهه افسرده شده کم غذا میخوره،ناله میکنه،شبا نمیخوابه،صبحا بالا میاره،قند و چربی و فشار هم داره،الان چند روزه خونه ماست بخاطر کرونا و تعطیلی دکتر نبردمش،الان چه دکتری باید ببرم؟

من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم اين كه صبح ها استفراغ دارن يه مشكل جديه 

و همه علائمو با افسردگي نميشه توجيه كرد

ابتدا ببريد داخلي اعصاب (نورولوژيست) كه علل مهم رو رد كنه 

بعد روانپزشك 

براي قند و چربي و اينا هم تحت نظر متخصص داخلي باشن 

ب نظر من اول چربی و دیابتشون باید چک بشه ببرید متخصص داخلی

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
حتما ی مشکل روحی هست ک ب این وضعیت رسیدن شاید دارن قایم میکنن از شما چون منم همون علایم و دارم بغیرق ...

نه یه مدت تنها موند منم ازش دور بودم،الانم تو زندگیم مشکل دارم میگم شاید غصه منو خورده ولی خودش به تنهایی مشکلی نداره

من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.
2740
تاره فهمیدیم قند وچربی داره دکتر بهش قرص داده

یعنی فک می کنین قندش الان نرماله؟ 

فشارش چی؟ موقعی که بالا میاره فشارشو گرفتین؟ 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

قندش رو با دستگاه خونگی روزی ۳بار و هربار قبل از وعده غذایی چک کنین ببینین افت قند داره یا قند بابا اگر بالا هست تا چه میزان بالاست.

از نظر تغذیه کمی کنترلش کن احتمال داره رعایت نکرده باشه و بالا باشه.

چیزایی که کربوهیدرات بالا داره نیز مثل ماکارانی کوکو کتلت الویه، مربا و ابمیوه و شیرینی و حلوا و این چیزها هم دم دست نذار برای پذیرایی.

اگر قندش بالا بود بهش دمنوش گزنه بده یا اش رشته درست کن و داخلش گزنه هم بریز.

چرویش بالا بود شوید خشک بریز رو پنیر کم چرب و کم نمک و یا ماست یا کلا رو غذاش ،(قرص انتوم هم میتونی از داروخانه بگیری و یا قطره شوید)

غذاهاتم کم نمک درست کن و یک حبه سیر به غذات بزن جای اون نمک رو میگیره و بی مزه نمیشه.

یه چند روز کنترلش کن بعدم هر روز یه یکی دو ساعت برین پیاده روی تا پارک یا خیابون های اطراف که تحرک داشته باشین.

شاید مشکلش از همین قند و چربی باشه که رعایت نمیکنه.

حل نشد از متخصص داخلی شروع کنین.

در ضمن تو آزمایش خون هم بگین ویتامین دی بدنش رو چک کنن . اکثرا مشکل کمبود ویتامین دی دارن و پوکی استخوان میگیرن بدون اینکه بفهمن. خوبه با هر بار چکاپ یکبار دی چک بشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

یه فشارسنج بازویی هم بخرین

روزی یکبار باید چک کنین که اگر بالاست قرص بگیره

از یه حدی بره بالاتر خطرناکه

الان که قند و فشار داره باید دستگاه هر دو رو منزل داشته باشه برای کنترل روزانه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد