2737
2739
عنوان

قلم گاو رو چجوری درست کنم

25167 بازدید | 6 پست
سلام بچه ها من برای وزن گیری پسرم دیروز رفتم یه قلم گاو گرفتم میدونم که باید بزارمش تو آب تا بپزه و بعد آبش رو بردارم و کم کم تو غذاهاش بریزم اما راستش نمیدونم چطوری باید بزارمش بپزه؟ بزارمش تو قبلمه وپیاز بریزم روش و بزارم بپزه؟ یا ادویه دیگیری هم میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
پیاز و زردچوبه بزن بذار چندین ساعت بپزه من پاچه میگرفتم گوشت بهش بود بهتر بود 24 ساعت میپختم بعد صافش میکردم آبشو میدادم دخملی تو همه غذاهاش میزدم
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتو نخواهند نوشت😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه برای دختر ت می خوای..بدون ادویه بپز....من حتی پیاز هم نمی زنم..بعضی خواصشو می گیره..من با یه مقدار اب تو زودپز می ریزم..1/5 کاملا پخته می شه..ابش هم تموم نمی شه..همونقد که اب ریختم،اب هست،بعد صافش می کنم می زارم خنک بشه بعدحالت ژله می شه بسته های کوچک تو فریز نگه می دارم
خدایا آن ده که آن به
2728
ببین عزیزم,اول بزار نیم ساعت بجوشه.بعد آبش رو بریز دور وقلمو خوب بشور.که دیگه بو نده.بعدش بزار تو زودپز پیاز فلفل زردچوبه لیمو امانی ویه دونه چوب دارچین روش بریز وبزار 2 تا3 ساعت بپزه تا روغن قلمش بیاد بیرون.از اآخر دوست داشتی ربم بزن.
به یکدیگر رحم کنیم! تا خداوندبر ما رحم ‌کند ...و برای همه آنانی که آرزویی دارند ،بخواه تا به خواسته هایشان برسند.من برای تو از عمق وجودم دعا میکنم،تا هر آنچه بر دلت نشسته به لطف خدابرآورده شود.تو هم دعا کن برای آرزوهای دیگران ...آنــوقت خواهی دید که چگونه گره زندگی ات گشوده میشود.به خدایی که تو را باور دارد ،اعتماد داشته باش...تو رسالتی عظیم بر دوش داری.