2752
2734
مامان من برکت زد فقط روز اول یه کم حالت تهوع داشت بعدش دیگه خوب بود خداروشکر

هره منم دست درد داشتم و بی حال بودم.فقط امروز مطلبی خوندم ترسیدم نوشته بود تو ایران هرکی دز دوم زده مرده البته تعدادی 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا نمیدونم چنت فیلم ک دیدم میگفتن ک مجبوربودیم اینکارو بکنیم تااسترس مردم کمتر بشه

اخه اگه اب مقطر بوده چرا بیحال بودم یعنی چشام ناخداگاه میومد رو هم ..ب شدت خسته بودم‌..این عوارض برا اب مقطر نمیشه ک

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
هره منم دست درد داشتم و بی حال بودم.فقط امروز مطلبی خوندم ترسیدم نوشته بود تو ایران هرکی دز دوم زده ...

نه عزیزم منظورش این بوده که رعایت نکردن کرونا گرفتن و امار کسایی که بعد واکسن به خاطر رعایت نکردن کرونا گرفتن و بعد مرذن بیشتر از میانگین جهانیه

2731
نه عزیزم منظورش این بوده که رعایت نکردن کرونا گرفتن و امار کسایی که بعد واکسن به خاطر رعایت نکردن کر ...

اره نمیدونم هدف پیج من و تو چیه چرا مردمو میترسونه ک نرن واکسن بزنن

هره منم دست درد داشتم و بی حال بودم.فقط امروز مطلبی خوندم ترسیدم نوشته بود تو ایران هرکی دز دوم زده ...

خب یه تعدادی فوتی یا عوارض دیگه متاسفانه در مورد تمام واکسنا در دنیا  تا الان وجود داشتن

هر کدومو که شما بخواید بدونید میتونید امارشونو دربیارید

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

عزیزم سلام 

یه جا دیدم که گفته بودید همسرتون ارشد تاریخ دارن میخونن 

میخواستم ببینم میتونید ازشون بپرسید کدوم گرایشا بهتره بخونم؟

هرچه درجُستن آنی،آنی🍃🌻(بالاخره منم بعداز۴سال کاربری جدید زدم😂دلم همیشه این روزو میخواست🤭)

من هر دوتا دوز رو زدم. نه پریودیم مشکلی داشت. نه خودم. هیچی.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
2706