2737
2739
پفک نمکی من واقعا بهت اعتراض دارم و نمیبخشمت تا عکس و اسمت میاد دلم اب میشه. تو روحت خومن حاملم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامان طاها دوس دارم بچه اولم دختر باشه. دختر همراه مادره همیشه. رابطه من با مامانم خیلی خوب بود و خیلی کمک حالش بودم دوس دارم خودمم اولین بچم دختر باشه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2738
یه تیکه ماهیچه.یا مرغ رو میزاریم با یه پیاز که بپزه.بعد بهش یه سیب زمینی کوچولو.یه شلغم کوچولو.دو قاشق برنج شسته و یکمی جو پرک اضافه میکنیم و میزاریم خوب بپزه.  ده دقیقه مونده به سرو هویج رنده شده و جعفری خورد شده و نمک اضافه میکنیم.بعد گوشت و شلغم و سیب زمینی رو هم در میاریم و قشنگ له میکنیم و دوباره به سوپ اضافه میکنیم و یه قاشق رب خونگی هم میریزیم و هم میزنیم و بعد درشو میبندیم تا خوب جابیفته.ده مین دیگه آمادست..