2737
2734
دیگه خسته شدم از دست این مرد صب تا شب ک نیست خیر سرش سرکاره، شبم ک میاد همش سرش تو گوشیشه! وایبر و لاین و درد و کوفت و زهر مار من با ی بچه چهار ماهه دست تنها صب تا شب در و دیوارو باید نگاه کنم...
خدایا کمکم کن، مراقبم باش، هدایتم کن، دستمو رها نکن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه میذاره من جایی برم نه خدش هست ک منو جایی ببره. نه ی قرون پول میده نه خودش خرج میکنه خونه صد جاش خرابه و نیاز ب تعمیر داره ولی اصلا رسیدگی نمیکنه ب اینم میشه گفت مرد؟؟؟؟
2740
واقعا ک این مردا جنبه استفاده از هیچ چیزو ندارن شده بلای خانمان سوز جای اعتیاد و گرفته
خدایا نگاهم تنها دستان معجزه گر تو را می بینند (لا حول ولا قوت الا بالله العلی العظیم) ماه سان هستم :)
لامپ خونه پریزش شکسته دوماهه درستش نمیکنه شبا تو تاریکی باید بشینیم اصلا انگار ن انگار با خونوادم قطع رابطه کرده منم ماهیی بار فقط اجازه میده برم شبا بچه ک بیدار میشه گریه میکنه پا میشه میره تو حال میخابه تا صب
با همچین مردی زندگی کردن سخت و افتضاحه اما طلاق آخرین راه حله....به نظرم یه مشاوره برو....بعدشم خودتو براش جذاب کن ...از همه لحاظ ...ظاهری و اخلاقی ...براش غذای موردعلاقشو درست کن...یه کار توی خونه انجام بده که درآمد داشته باشه
نزارین طلاق عاطفی بین تون پیش بیاد باور کنید ما زن ها با سیاست و لوندی مون به راحتی می تونیم همسرمون رو جذب خودمون کنیم
یه شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
2706